Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Rozpad małżeństwa Liama Hemswortha i Miley Cyrus wprawił w osłupienie wiele osób. Para wydawała się być taka szczęśliwa (zwłaszcza na zdjęciach), jednak okazało się, że młodzi małżonkowie od dawna mieli problemy, co więcej, do rozstania miało dojść już kilka tygodni temu. Wiemy, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli jeszcze razem, gdy wokalistka przyjechała do Warszawa na Orange Warsaw Festival. Na instagram stories mogliśmy wtedy podejrzeć, jak spędzali czas w Warszawie. Dlaczego gwiazdy postanowiły zerwać? Poznajcie powody.

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem i plotki o zdradzie >>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: przyczyny rozstania pary

Z jakiego powodu Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na separację? W internecie krążą dwie, skrajnie różne historie oparte na nieoficjalnych informacjach od osób związanych z małżonkami. Według bliskich Miley, do których dotarł portal TMZ, to nie była wina Cyrus. Za rozpad odpowiedzialny jest Hemsworth, a dokładnie jego imprezowanie i zażywanie narkotyków. Magazyn People podał również: "wszyscy zawsze uważają, że to Miley jest imprezowiczką, tą problematyczną i niedojrzałą, za to Liam to chłopak w stylu wyluzowanego surfera. Ale tak nie jest. Liam ciągle imprezuje ze znajomymi, a Miley uważa, że powinien dorosnąć".

Z drugiej strony "obóz" Liama Hemswortha stwierdził, że te plotki są nieprawdziwe i to była wina Miley Cyrus. "To kolejna próba odwrócenia uwagi od jej niewierności i oburzających zachowań."

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już na samym początku przyznali, że zdecydowali się na separację. Kiedy możemy oczekiwać rozwodu? Para chyba nie chce podejmować pochopnych decyzji. "Mają za sobą długą historię, i to dlatego tak trudno jej (Miley, przyp red.) pozwolić mu odejść. Chce być szczęśliwa, i naprawdę pragnie też szczęścia Liama. Zrobili sobie przerwę, ponieważ jej potrzebowali. Sytuacja robiła się coraz gorsza. Oboje zgodzili się, żeby spędzić trochę czasu osobno, ale to nie oznacza, że ich związek skończył się definitywnie". Na dodatek, wszystkie anonimowe źródła potwierdzają, że Miley Cyrus wstrzymała się ze złożeniem wniosku o rozwód do sądu. 

Liam Hemsworth i Miley Cyrus rozstali się. Pierwsze doniesienia o rozpadzie związku

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wydali oficjalne pismo w tej sprawie, a opublikowano je w ubiegły weekend na łamach magazynu People. "Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu". Na kilka godzin przed tym doniesieniem, fani artystki zauważyli, że Miley Cyrus nie nosi już obrączki, a kilka godzin później, paparazzi przyłapali jak piosenkarka całuje się z Kaitlynn Carter, byłą partnerką Brody'ego Jennerera (przyrodniego brata sióstr Jenner-Kardashian). Obie pary przyjaźniły się od pewnego czasu. Jenner sarkastycznie skomentował te doniesienia na instagramie, na co mu odpowiedziała Miley. Za to Liam Hemsworth przez kilka dni nie ujawniał się w mediach. Aktor w końcu zamieścił swój komentarz w tej sprawie, w którym możemy przeczytać, że życzy Miley wszystkiego najlepszego. 

Liam Hemsworth i Miley Cyrus byli małżeństwem niecały rok. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: ślub i małżeństwo

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, a dokładnie 23 grudnia 2018 roku. Fani gwiazd dowiedzieli się o tej uroczystości z instagrama wokalistki - Miley zamieściła tam zdjęcia swojej sukni ślubnej. Na ceremonię zorganizowaną w Nashville zaproszono jedynie najbliższych. Amerykańska gwiazda wystąpiła w (o dziwo) skromnej kreacji zaprojektowanej przez Vivienne Westwood. Kilka tygodni później "wrzuciła" kolejne fotografie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: historia związku

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu "Ostatnia Piosenka" (po ang. "The Last Song") w 2009 roku. Trzy lata później ogłosili zaręczyny, jednak pod koniec 2013 para zerwała. W 2016 roku doszło do zejścia się  Cyrus i Hemswortha.

Na początku sierpnia ujawniono wywiad dla ELLE US, w którym Miley stwierdziła, że jej związek z Liamem w niczym nie przypomina stereotypowego układu mąż - żona. Gwiazda nie wyobraża sobie też życia w modelu patriarchalnym. Pomimo bycia w heteroseksualnej relacji, przyznała, że wciąż czuje pociąg do kobiet. Dodała również, że nie chce mieć dzieci.