Niestety to nie plotka. Choć Miley Cyrus i Liam Hemsworth uznawani byli za jedną z tych wzorowych par show-biznesu, teraz okazuje się, że ich związek nie był idealny. Słynna para postanowiła się rozstać definitywnie choć nie minął nawet rok od ich ślubu. Tę smutną wiadomość podają teraz media na całym świecie. Czy 26-letnia Miley Cyrus i trzy lata starszy Liam Hemsworth ujawnili przyczynę zakończenia relacji?

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem i plotki o zdradzie >>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wydali nawet oficjalne oświadczenie w tej sprawie, a opublikowano je na łamach magazynu People. "Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu." Pierwsze plotki o rozpadzie małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha pojawiły się, gdy dziennikarze zauważyli, że Amerykanka nie nosi już obrączki ślubnej. Chodzi o zdjęcia opublikowane kilkanaście godzin temu na instagramie artystki. Nie podano powodu zakończenia związku. 

Miley Cyrus aktualnie przebywa na wakacjach we Włoszech. Nad jezioro Como pojechała z nią 30-letnia Kaitlynn Carter, była partnerka Brody'ego Jennerera (przyrodniego brata sióstr Jenner-Kardashian). Serwis ET już zdobył zdjęcia obu pań, gdzie widać jak Miley i Kaitlynn nie tylko się opalają, ale również całują. Wakacyjny romans, nowy związek? Czy Carter była powodem rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Sie 10, 2019 o 7:03 PDT

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: małżeństwo

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub 23 grudnia 2018 roku. Fani gwiazd dowiedzieli się o tej uroczystości z instagrama wokalistki, ponieważ Miley zamieściła tam zdjęcia sukni ślubnej. Na ceremonię zorganizowaną w Nashville (Tennessee) zaproszono tylko najbliższych. Amerykańska gwiazda wystąpiła w skromnej kreacji zaprojektowanej przez Vivienne Westwood. Kilka tygodni później "wrzuciła" kolejne fotografie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: historia związku

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu "Ostatnia Piosenka" (po ang. "The Last Song") w 2009 roku. Trzy lata później ogłosili zaręczyny, jednak pod koniec 2013 para zerwała. W 2016 roku doszło do zejścia się Cyrus i Hemswortha.

Miesiąc temu ujawniono wywiad dla amerykańskiego ELLE, w którym Miley stwierdziła, że jej związek z Liamem w niczym nie przypomina stereotypowego układu mąż - żona. Gwiazda nie wyobraża sobie też życia w modelu patriarchalnym. Pomimo bycia w heteroseksualnej relacji, przyznała, że wciąż czuje pociąg do kobiet.

Wcześniej Miley Cyrus była związana z Tylerem Poseyem, Nickiem Jonasem, Justinem Gastonem, plotkowano też o jej romansie ze Stellą Maxwell oraz Patrickiem Schwarzeneggerem.