Związek piosenkarki i celebrytki nie przetrwał długo - Miley Cyrus i Kaitlynn Carter zakończyły swoją romantyczną relację po miesiącu, ale mimo to dalej planują się przyjaźnić. "Ta dwójka przyjaźniła się ze sobą od zawsze i to się nie zmieni, po prostu nie są już w romantycznym związku" - mówią bliscy pary. Dlaczego postanowiły się rozstać? Póki co powód zerwania nie jest znany, a obie gwiazdy milczą na ten temat. 

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Modne fryzury: Miley Cyrus obcięła włosy! Jak teraz gwiazda wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter - związek

Dziewczyny pokazały się razem oficjalnie miesiąc temu na gali MTV, gdzie trzymały się za ręce i nie szczędziły sobie czułości. Wcześniej były widziane razem na wspólnych wakacjach we Włoszech (do sieci trafiły zdjęcia, na których Miley i Kaitlynn namiętnie się całują). Celebrytki zeszły się ze sobą chwilę po tym, jak obie zakończyły swoje małżeństwa - Miley Cyrus ogłosiła rozstanie z Liamem Hemsworthem pod koniec sierpnia, a Kaitlynn Carter i Brody Jenner zerwali kilka tygodni wcześniej. 

Przypomnijmy, że małżeństwo Cyrus i Hemswortha trwało jedynie siedem miesięcy - para, która po dziesięciu latach związku wzięła potajemny ślub, niedawno złożyła papiery rozwodowe i wydała do mediów oświadczenie o zakończeniu związku. Wśród przyczyn takiego obrotu spraw typowano m.in. zdradę ze strony Miley, ale artystka zaprzeczyła oskarżeniom: "Nie ma tu sekretów do ukrycia. Wiele się nauczyłam z moich życiowych doświadczeń. Nie jestem idealna, nie chcę taka być, to nudne. Dorastałam na waszych oczach, ale uwaga, DOROSŁAM. Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale odmawiam przyznania się do tego, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrady" - napisała na Twitterze.