Kaitlynn Carter jest teraz na ustach wszystkich, którzy śledzą głośne rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Małżeństwo gwiazdorskiej pary przetrwało zaledwie 7 miesięcy. W ubiegłym tygodniu do mediów trafiła wiadomość o wniesieniu przez aktora papierów rozwodowych. Cyrus i Hemsworth sprawiali wrażenie szczęśliwych (zwłaszcza na zdjęciach), ale okazało się, że młodzi małżonkowie od dawna mieli problemy. Wśród plotek o przyczynach rozpadu ich związku pojawiły się m.in. zdrady, których miałaby dopuścić się właśnie Miley. Artystka stanowczo zaprzeczyła tym oskarżeniom w emocjonalnym wpisie na Twitterze: 

Nie ma tu sekretów do ukrycia. Wiele się nauczyłam z moich życiowych doświadczeń. Nie jestem idealna, nie chcę taka być, to nudne. Dorastałam na waszych oczach, ale uwaga, DOROSŁAM. Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale odmawiam przyznania się do tego, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrady. - napisała na Twitterze Miley Cyrus.

W ten sam weekend, w którym prawnik pary wydał oświadczenie o separacji, piosenkarka wybrała się na wakacje do Włoch z Kaitlynn Carter. Do sieci trafiły zdjęcia, na których dziewczyny namiętnie się całują. Teraz wszystko wskazuje na to, że romans zamienił się w coś poważniejszego. Miley i Kaitlynn trzymały się za ręce na ostatniej gali MTV.

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Kim jest Kaitlynn Carter? To hollywoodzka celebrytka znana z reality show Wzgórza Hollywood. Rozpoznawalność przyniósł jej związek z synem Caitlynn Jenner, Brodym Jennerem. Ma prawie milion followersów na Instagramie:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn) Sie 28, 2018 o 6:17 PDT