W ciepłe, słoneczne dni warto pamiętać o intensywnym nawilżaniu skóry. Wysokie temperatury i promieniowanie UV może powodować wysuszenie naskórka, co sprawia, że skóra traci blask i wygląda na zmęczoną. Natychmiastową ulgę i jednocześnie zastrzyk energii przyniesie jej odświeżająca mgiełka

Wody termalne - zostały stworzone w trosce o skórę wrażliwą i opracowane w oparciu o badania kliniczne potwierdzające skuteczność, tolerancję oraz właściwości zmniejszania stanów zapalnych skóry. Poprawiają kondycję skóry, zapewniają jej równowagę fizjologiczną, łagodzą podrażnienia i nawilżają skórę. Przynoszą także ulgę skórze zmęczonej, zaczerwienionej i wysuszonej. Warto mieć je na swojej półce w łazience i używać zarówno rano jak i wieczorem dla lepszego nawilżenia i pobudzenia skóry.

Owocowe mgiełki do ciała - najczęściej wzbogacone są o dobroczynne ekstrakty roślinne, witaminy oraz przeciwutleniacze. Natychmiast orzeźwiają, chłodzą i przynoszą skórze ulgę. Doskonałe zwłaszcza podczas upałów. Przyjemnie pachną i pobudzają zmysły. Idealnie nadają się także na letnie wieczory nadając skórze ładny zapach. Dziś coraz więcej dostępnych jest także mgiełek zawierających brokat. Świecące drobinki pięknie podkreślają opaleniznę.

Mgiełki perfumowane do ciała i włosów - takie produkty stanowią substytut perfum, ich zapach jest bogatszy i silniej skoncentrowany. Lepiej jednak używać ich wieczorem. 

 

W galerii - nasze letnie propozycje!

 

Czytaj także:

Korektory - letni przegląd>>

Kosmetyki do opalania - przegląd>>