Mężczyzna Rak w miłości - kocha czy się bawi?

Mężczyzna Rak to stereotypowo "najlepszy materiał na chłopaka" ze wszystkich znaków zodiaku. Tylko że jak każdy inny facet jest typem zdobywcy i nie zawsze od razu ma ochotę na związek. Oczywiście, może nie dawać ci spokoju, ale miewa ku temu wiele różnych powodów. Niestabilny emocjonalnie Rak bardzo często gra w ciepło-zimno. Długo poszukuje swojej wyśnionej partnerki. W międzyczasie czaruje swoje wielbicielki, ale tak naprawdę nosi pustkę w sercu. Randkujesz z Rakiem, czy twój ukochany ma znak księżyca lub znak wschodzący w Raku? We wszystkich tych przypadkach powinnaś uważać i zwracać uwagę na czerwone flagi. Tłumaczymy, co oznaczają sygnały posyłane w twoją stronę przez mężczyznę Raka. 

Ciepło: okazuje wrażliwość

Rak to stworzenie, które na zewnątrz ma twardą skorupę chroniącą jego miękkie wnętrze. Mężczyzna Rak zawsze zachowuje czujność, aby zapobiec złamanemu sercu. Wpuści cię do środka, dopiero kiedy zdobędziesz jego pełne zaufanie. Jeśli poczujesz, że się tobie zwierza i otwarcie wyraża przy tobie swoje myśli, uznaj to za bardzo dobry znak. 

Kiedy mężczyzna Rak poczuje się dobrze w twoim otoczeniu, szczerze powie ci o swoich intencjach. 

Zimno: łapie dystans

Co robi mężczyzna Rak, który traci zainteresowanie? Zaczyna się oddalać i symbolicznie tworzy wokół siebie twardy pancerz. Przestaje jako pierwszy pisać wiadomości z zapytaniem, jak minął twój dzień. Powoli wyklucza cię ze swoich planów. Udaje, że nagle ma dużo pracy, a tak naprawdę zaszywa się w domu. 

Mężczyzna Rak - co skrywa pod powierzchnią? >>