Magia świąt nie bierze się z zakupów, ale zakupy mogą pomóc nam poczuć świąteczną magię. Wystarczy rzucić okiem na zimową kampanię HalfPrice, by przekonać się, że w tym roku święta na pewno nie będą nudne. Dać się ponieść wodzy fantazji i spełnić małe świąteczne pragnienia? HalfPrice udowadnia, że czasem potrzeba naprawdę niewiele.

Polski koncept off-price w swojej kampanii, jak zwykle wykreował barwny świat, tym razem okraszony nutą marzeń i świątecznego ciepła, w którym każdy może być w pełni sobą i zostać, kim tylko zapragnie. W obiektywie francuskiego fotografa, Rémiego Lamandé, stanęła fenomenalna Zuzanna Bijoch. Modelka zapowiada pojawienie się w wybranych sklepach HalfPrice sekcji ekskluzywnych marek modowych Luxury Brands już od 26 listopada. HalfPrice po raz kolejny zaprosił do współpracy Irenę Wielochę, znaną na Instagramie jako @kobieta.zawsze.mloda. Irena inspiruje swoją energią i skutecznie udowadnia, że mamy dokładnie tyle lat, na ile się czujemy – zwłaszcza w święta.

Jak poczuć ten wyjątkowy klimat i odnaleźć magię? Choć tradycji wręczania prezentów przyświeca właśnie ten cel, podarunki rzadko bywają trafione. HalfPrice śpieszy na ratunek wszystkim zagubionym perfekcyjnym Mikołajom, ze swoją idelną receptą na udany prezent: najlepiej zamówić go sobie samemu w HalfPrice! Wtedy nie będzie mowy o wtopie. Jednak jeśli planujesz obdarować także rodzinę, partnera, przyjaciół i psa – to właśnie w HalfPrice znajdziesz idealny pomysł na upominek, nawet dla najbardziej wymagającej teściowej.

Zegar odliczający do Świąt tyka coraz głośniej. Niejednemu z nas robi się gorąco na myśl o wybieraniu prezentów. Dlatego marka HalfPrice przypomina o kilku prostych zasadach, które znacznie ułatwią uszczęśliwienie siebie i bliskich.

Po pierwsze - pamiętaj, żeby nigdy nie decydować się na upominek z podtekstem. Nie kupuj wyprawki dla dziecka koleżance, która dopiero co wyszła za mąż, ani budzika komuś, kto ciągle się spóźnia.

Po drugie - nie powtarzaj tych samych prezentów każdego roku. Skarpetki dla wujka, kosmetyki dla mamy, garnki dla teściowej nie są złym rozwiązaniem, ale bardzo przewidywalnym i nie zrobią efektu wow. Postaraj się zgłębić zainteresowania swoich najbliższych. Skąd wiesz, że to właśnie niepozorny wujek nie jest fanem pielęgnacji roślin i nie będzie zachwycony z kolorowej doniczki albo wazonu? Zbadaj temat, a niejedno może cię pozytywnie zaskoczyć.

Pamiętaj też o porządnym zapakowaniu prezentów - żadnych metek, pogniecionych papierów i nieadekwatnych torebek. Jesteśmy tendencyjni, więc na idealne opakowanie polecamy kolor czerwony z białą kokardą.
Jeśli samo czytanie tego świątecznego tekstu jest dla ciebie męczące, koniecznie udaj się z wizytą do HalfPrice, gdzie dzięki szerokiej ofercie ubrań i akcesoriów domowych, znajdziesz wszystkie bożonarodzeniowe prezenty w promocyjnych cenach i to w trakcie jednych zakupów.

Więcej informacji na stronie www.halfprice.eu