Megan Fox i Machine Gun Kelly – jeszcze niedawno wiele mówiło się o domniemanym rozstaniu pary. Chociaż dziś wydaje się, że zakochani są razem, a ich uczuciu nic nie zagraża, nie wszystkie plotki ustały. Dlaczego spekulowano o rozstaniu? O kryzysie w ich związku mówi się od dawna. Gdy jednak Megan Fox i Machine Gun Kelly przyszli razem na imprezę halloweenową w West Hollywood, plotki o zerwaniu nieco ucichły.

Głośno natomiast zrobiło się o kostiumie pary. Megan Fox i Machine Gun Kelly uwielbiają wywoływać poruszenie. Mimo to, wiele osób zdziwiło, że Megan wystąpiła w roli seksownej zakonnicy – założyła obrożę i przypięła się łańcuchem do Machine Gun Kelly’ego, który przebrał się ze księdza. Prowokacyjne kostiumy wzbudziły wiele negatywnych komentarzy fanów, jednak cel został osiągnięty – obserwujący zaczęli komentować nie tyle problemy w związku, co przebrania gwiazd. Można się jednak spodziewać, że temat związku Megan Fox i Machine Gun Kelly szybko powróci: wiele fanów i fanek czeka na informacje o planowanym ślubie.

Behati Prinsloo w dziwacznej sesji ciążowej. Modelka i Adam Levine już niedługo powitają trzecie dziecko>>

Megan Fox i Machine Gun Kelly – jak się poznali?

Megan Fox, zanim związała się z Machine Gun Kellym, była w trwającym 15 lat związku z Brianem Austinem Greenem. Rozwód pary wywołał szok – zwłaszcza, że Megan udało się rozstanie utrzymać w tajemnicy i chociaż nie była z Austinem od grudnia 2019 roku, media dowiedziały się o tym dopiero w maju 2020.

Krótko potem Megan Fox zaczęła pracę nad filmem „Po śladach mordercy” – to właśnie tam poznała Machine Gun Kelly’ego. Zaczęły pojawiać się pogłoski, że pomiędzy nimi zaiskrzyło.

Gdy Megan w klipie do „Bloody Valentine” zagrała partnerkę muzyka, tabloidy coraz odważniej sugerowały, że ona i Machine Gun Kelly są razem. Ich związek od początku obrał dość szybkie tempo – pojawiły się nawet sugestie, że Machine Gun Kelly zdradził swoją ówczesną dziewczynę z Megan.

Kim Kardashian komentuje związek Pete'a Davidsona i Emily Ratajkowski>>

Megan Fox i Machine Gun Kelly – początki związku

Nie było żadnych wątpliwości, co do tego, że Megan Fox i Machine Gun Kelly są razem, gdy w czerwcu 2020 roku portale plotkarskie zaczęły publikować zdjęcia pary. Objęci, trzymający się za ręce, całujący się… Megan Fox i Machine Gun Kelly nie mieli problemów z publicznym okazywaniem sobie czułości.

Wkrótce dostarczyli mediom nie tylko zdjęć, ale i otwartych deklaracji. Podczas wspólnego wywiadu, jaki udzielili „Give Them Lala… With Randall” Megan przyznała, że Machine Gun Kelly to jej bratnia dusza.

„Czekałem wieczność, by znów cię odnaleźć” – w ten sposób Machine Gun Kelly podpisał pierwsze wspólne zdjęcie pary na Instagramie. Może się wydawać, że nawiązywanie do bratnich dusz, które odnajdują się po latach w innych wcieleniach, to tylko piękne słowa. Jednak dla Megan Fox i Machine Gun Kelly'ego mogą mieć znacznie głębsze znaczenie.

Megan Fox i Machine Gun Kelly piją swoją krew?

Megan Fox podczas jednego z wywiadów przyznała, że nawzajem ze swoim partnerem… piją swoją krew. „Robimy to w celach rytualnych” – tłumaczy aktorka. Z jej słów wynika, że para decyduje się na wypicie kilku kropel krwi, aby uczcić wyjątkową okazję i wzmocnić swoją miłość.

Gwiazda jest przekonana, że: Machine Gun Kelly jest gotowy, żeby po prostu rozciąć swoją klatkę piersiową rozbitym szkłem i powiedzieć „Weź moją duszę”.

Megan nie ma wątpliwości, że uczucie, jakim ją darzy Machine Gun Kelly jest naprawdę głębokie, a więź, jaka ich łączy, wręcz magiczna.

Według Megan tkwi pomiędzy nimi „bliźniaczy płomień” – para miałaby być dwoma połówkami tej samej duszy. Aktorka, która wierzy w astrologię, ezoterykę i odprawia rytuały na pełnię Księżyca, jest przekonana, że to ona rozszczepiła duszę, która podzieliła się na dwie części. Jak wyjaśnia, jest o cztery lata starsza od swojego partnera. „Myślę więc, że to ja go stworzyłam. Moje myśli sprawiły, że stał się osobą, jaką jest teraz” – tłumaczy.

Pary, które rozstały się w 2022 roku. Głośne związki gwiazd - o nich mówiła cała branża>>

Zaręczyny Megan Fox i Machine Gun Kelly’ego

Początkowo Megan Fox i Machine Gun Kelly nosili fiolki ze swoją krwią. Po raz pierwszy zdecydowali się na jej wypicie, aby uczcić zaręczyny, do których doszło w styczniu 2022. Machine Gun Kelly poprosił ukochaną o rękę, gdy siedzieli w tym samym miejscu, gdzie się poznali i ich uczucie dopiero rozkwitało. Zaręczyny odbyły się w Portoryko, pośród drzew figowych. Pierścionek zaręczynowy składa się z diamentu (kamienia, który odpowiada dacie urodzin Kelly’ego) oraz szmaragdu (kamień przypisany Megan). Razem tworzą kształt serca.

Co ciekawe, mówi się, że Megan nie może zdjąć pierścionka – gdy to zrobi, zaprojektowane na nim kolce ją skaleczą. „Półtora roku później, gdy przeszliśmy razem przez piekło i śmialiśmy się więcej niż myślałam, że to możliwe, poprosił mnie o rękę” – piszę Megan w swoich poście na Instagramie, ogłaszając zaręczyny. Zaręczyny Megan Fox i Machine Gun Kelly były naprawdę magiczne, można więc się spodziewać, że ceremonia ślubna okaże się jeszcze bardziej wzruszająca.

Czy Megan Fox i Machine Gun Kelly mają dzieci?

Zarówno Megan, jak i Machine Gun Kelly, mają dzieci ze swoich poprzednich związków. Megan jest matką trójki – 9-letniego Noah, 8-letniego Bohdi i 5-letniej Journey. Ich ojcem jest były mąż i wieloletni partner aktorki, Brian Austin Green. Colson Baker (bo tak naprawdę nazywa się Machine Gun Kelly) ma córkę z Emmą Cannon, 13-letnią Cassie.

Wydaje się, że Megan Fox i Machine Gun Kelly planowali także wspólne potomstwo. Podczas gali Billboard Music Awards Machine Gun Kelly mówił, że piosenkę dedykuje także ich nienarodzonemu dziecku, sugerując, że Megan była w ciąży. Udowadniałby to tekst piosenki „Last November”, w którym muzyk mówi o poronieniu i towarzyszącym niedoszłym rodzicom emocjom – nic nie jest jednak pewne, gdyż Megan nie wypowiada się otwarcie na ten temat.

Kendall Jenner – związki. Kto był chłopakiem modelki? Z kim spotyka się teraz?>>

Czy Megan Fox i Machine Gun Kelly się rozstali?

Chociaż wydawało się, że Megan Fox i Machine Gun Kelly są w sobie szalenie zakochani, ostatnio pojawiło się coraz więcej głosów sugerujących, że para przechodzi kryzys.

Megan Fox i Machine Gun Kelly przestali publikować wspólne zdjęcia, co sprawiło, że ich obserwujący zaczęli podejrzewać, że para ma kłopoty… Zwłaszcza, że jeszcze do niedawna nieustannie pokazywali się nawzajem na swoich kontach społecznościowych i byli wyjątkowo aktywni.

Tabloidy szybko więc uznały, że być może związek Megan Fox i Machine Gun Kelly'ego dobiegł końca. A gdy okazało się, że Megan nie przyszła na jeden z ostatnich koncertów partnera, plotki o rozstaniu jeszcze się umocniły. Serwis TMZ rozwiał jednak wszelkie wątpliwości. Dotarł do źródła z bliskiego otoczenia pary, które potwierdziło, że Megan Fox i Machine Gun Kelly wciąż są razem, a plotki nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. To wyjaśnienie nie dla wszystkich fanów jest jednak przekonujące.

Megan Fox i Machine Gun Kelly – ślub

Gdy wybuchły pogłoski o rzekomym rozstaniu pary, zaczęto spekulować, czy Megan Fox i Machine Gun Kelly odwołają zaplanowany ślub. Od ogłoszonych w styczniu 2022 roku zaręczyn minęło już trochę czasu, a para nie podejmowała tematu i nie zdradzała żadnych szczegółów dotyczących planowanej ceremonii. Serwis TMZ potwierdza, że Megan Fox i Machine Gun Kelly wciąż planują się pobrać, a to, że nie pokazują się publicznie razem ma wynikać z braku czasu – każdą wolną chwilę poświęcają na przygotowania do ślubu.

Jednak, coraz więcej fanów i fanek pary zaczyna podejrzewać, że… Megan Fox i Machine Gun Kelly już są po ślubie! Piosenkarz podczas Billboard Music Awards 2022 nazywał Megan swoją żoną – chociaż podkreśla, że nazywa ją tak, bo jest dla niego kimś znacznie więcej niż dziewczyną, jego słowa zostały zinterpretowane na różne sposoby.

Pete Davidson i Emily Ratajkowski pierwszy raz publicznie jako para! Komik zabrał ją na randkę tam, gdzie inne ex dziewczyny>>