Jest pierwszy zwiastun "Barbie" 

Wytwórnia Warner Bros podzieliła się właśnie ze światem jednym z największych hitów jaki szykują dla widzów w przyszłym roku. Do sieci trafił pierwszy zwiastun "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig. W roli najsłynniejszej plastikowej lalki zobaczymy Margot Robbie, a w roli Kena, Ryana Goslinga. W polskim zwiastunie filmu tekst, otwierający klip czyta Krystyna Czubówna"Od zarania dziejów; od dnia, w którym na świat przyszła pierwsza dziewczynka - czas umilały lalki. Sęk w tym, że wszystkie wyglądały jak bobasy. Aż pojawiła się..."

Apokaliptyczna scenografia, która nawiązuje do sceny otwierającej "2001: Odyseję Kosmiczną" Stanleya Kubricka, wzmocniona jest warstwą muzyczną w postaci "Also sprach Zarathustra" Ryszarda Straussa. W zwiastunie zobaczymy surrealistyczny świat Barbie nie do końca tak cukierkowy jak z początku mogło się nam wydawać. Teaser podpowiada również, że produkcja będzie miała dużo wspólnego z musicalem. Zobacz zwiastun:

Zobacz też: Pierwsze zdjęcie Margot Robbie w roli „Barbie”! Znamy już datę premiery filmu

Co wiemy o filmie?

"Kiedy ludzie słyszą tytuł 'Barbie', to wydaje im się, że wiedzą, czego mogą się spodziewać. Jednak, gdy dowiadują się, że za reżyserię odpowiada Greta Gerwig, która jest też współautorką scenariusza, pojawia się znak zapytania. Film z całą pewnością nie będzie tym, czego wszyscy się spodziewają"- skomentowała w jednym z wywiadów produkcję Margot Robbie. Film ukaże się w kinach 21 lipca 2023 roku. 

Zobacz też: Will Ferrell o filmie „Barbie” Grety Gerwig: „To najlepszy przykład sztuki wysokiej i niskiej w jednym”