"Euphoria" - makijaż bez ograniczeń

Ekscentryczne i odważne makijaże, które wykreowała Doniella Davy na potrzeby "Euphorii", stały się prawdziwym fenomenem i idealnie wpasowały się w wymagania pokolenia Z. Połyskujące kryształki i brokat, czerwony eyeliner, kolorowe cienie na powiekach - to tylko część tego, co zaoferował nam wizerunkowo serial. Główna makijażystka produkcji nie tylko subtelnie przemyciła do niej trendy z wybiegów i Instagrama, ale make-upowi nadała konkretne znaczenie. W "Euphorii" podkreśla on charakter i emocje każdego z bohaterów: makijaż oczu Maddy, która nie ucieka od błysku i rzadko rozstaje się z błękitem nawiązuje do tego, że chociaż bohaterka wydaje się twarda, w środku tak naprawdę wciąż jest delikatna i romantyczna.

"Euforia 2": wiemy kiedy nowe odcinki serialu trafią do HBO >>

Ten słynny film zaraz zniknie z platformy HBO Go! Zagrała w nim Meryl Streep. O jaki tytuł chodzi? >>

O jej charakteryzacji rozpisują się najważniejsze zagraniczne serwisy, a serialowa bohaterka ma już swoje naśladowniczki - własne wersje jej make-upu zrobiły m.in. blogerki takie jak Carli Bybel, Daisy Marquez, Rachel Tee Tyler i Delaney Bender.

Co prawda Maddy jest w przypadku makijaży z "Euphorii" głównym wzorem do naśladowania, ale fanki serialu i make-upu inspirują się również innymi bohaterkami serialu, chociażby Rue z brokatowymi łzami czy Jules, która jest mistrzynią malarskiego makijażu. Po tutoriale sięgają do serialowych kadrów czy na social media Donielli Davy.

Makijaż Maddy z "Euphorii" to najmodniejszy make-up na jesień 2019. Naśladują go influencerki>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez euphoria (@euphoria) Sie 4, 2019 o 8:47 PDT

Okazuje się jednak, że w dobie Instagrama wcale nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, by móc sprawdzić na sobie makijaż z "Euphorii". Influencer @igorsaringer stworzył niedawno własne filtry inspirowane głośnym serialem: w jego paczce "Maquiagens Euphoria" znajdziecie aż 10 różnych makijaży w stylu bohaterek tej produkcji HBO. Aby dodać do swojego Instagrama filtry z "Euphorii" wystarczy znaleźć „Maquiagens Euphoria by igorsaringer” w wyszukiwarce filtrów na Waszym Instagramie lub wejść na konto tego twórcy i znaleźć filtr wśród zakładek z zaprojektowanymi przez niego efektami. Wypróbujecie? Może okazać się, że niesamowity makijaż pełen kolorów i błysku tam Wam się spodoba, aż zechcecie nosić go na co dzień i w rzeczywistości.