To w zasadzie jedno z niewielu miejsc pracy, gdzie nie musiałabyś tłumaczyć się z fioletowej pomadki i tęczowych cieni do powiek. Jeśli pracujesz w agencji kreatywnej, wiesz dobrze, że oryginalny look pomaga sprzedawać Twoje nieszablonowe pomysły i stworzyć mocny wizerunek, który będzie zapamiętany. Jednak w zgodzie z trendami jest dziś umiar, niezależnie od tego, jak bardzo szalone briefy projektów masz w głowie.

Makijaż do pracy w agencji kreatywnej z Annabelle Minerals

Postaw na jeden mocny akcent i niech będzie nim kolor ust. Reszt pozostaje w tonacji w tonacji nude. Cera w tym makijażu musi być perfekcyjna. Matowy lub satynowy efekt osiągniesz dzięki kosmetykom mineralnym. Są bardziej trwałe od zwykłych - Twój makijaż wytrzyma wiele godzin w klimatyzowanych salach konferencyjnych. Niech burza dotyczy tylko mózgów, a nie Twojego makijażu ;)

Izabella Krasowska

"Dlaczego warto wybierać kosmetyki mineralne? Pod podkładem mineralnym skóra może swobodnie oddychać, dzięki czemu nie poci się zbyt szybko, a makijaż utrzymuje się znacznie dłużej. Cienie mineralne są trwałe i bardzo dobrze utrzymują się na skórze, nawet podczas ćwiczeń. Ich kolory można dobierać do humoru oraz sportowego outfitu" - radzi Izabella Krasowska, makijażystka marki Annabelle Minerals.