Pełnia Księżyca w Lwie 2020 osiągnie szczyt w nocy z 8 na 9 lutego. Będzie wyjątkowa, bo jej tarcza znacznie się powiększy przez to, że Srebrny Glob znajdzie się w małej odległości od Ziemi. Śnieżny Księżyc jest kolejną nazwą, jaką określa się drugą pełnię w roku. W wierzeniach ludowych zjawisko przynosiło ze sobą mrozy i obfite opady śniegu. Tym razem go nie przeoczysz - blasku, którym emituje Superksiężyc, nie przyćmią nawet światła miast. 

Retrogradacja Merkurego 2020 - to wydarzy się już w lutym >>

Pełnia w Lwie - jak na nas wpłynie?

Szykuj plany na weekend, bo raczej nie spędzisz go w domu. Pełnia w Lwie to czas na bycie spontanicznym, oddanie się szaleństwom, zabawom, miłości. Bez zastanawiania się, co przyniesie jutro. Ognisty znak zodiaku kocha błyszczeć w towarzystwie i posiada w sobie wrodzony magnetyzm. Jego urokowi nikt się nie opiera, toteż łatwo osiąga zamierzony cel. Rodzi w nas potrzebę ryku - uzewnętrznianie tego, kim jesteśmy i czego pragniemy od Wszechświata. W czasie pełni w Lwie wyjdziemy z jaskini i ukażemy innym swoją moc. Musimy jednak ryczeć z wiarą w siebie, bo jeśli będzie to tylko ciche jęknięcie, bez kontaktu z sobą, nasz manifest nikogo nie przekona. Prawdziwy Lew nie przejmuje się tym, co pomyślą inni. Traktuje serce jako źródło swojej mocy. Postępuje zgodnie z własnymi uczuciami. Bez obawy, czy odniesie porażkę. 

Lwie serce oznacza pewność w działaniach oraz stawanie w obronie innych. Podczas pełni Lwa odważ się na samoekspresję. Rób to, czego wcześniej się obawiałaś, celebruj miłość i rycz głośno, czego pragniesz - tak, aby Wszechświat nareszcie cię usłyszał!

Pełnia w Lwie - wzrastanie w siłę

Lew to urodzony władca. Jednak to nie oznacza, że rządzi innymi - przede wszystkim musi panować nad sobą. Tylko miłość do samego siebie daje szczęście i spełnienie w związku z drugim człowiekiem. Ten znak zodiaku skłania nas, byśmy korzystały ze swoich sił wewnętrznych. Uczy, by czerpać z życia tu i teraz, być spontanicznym oraz rozpalić w sobie kreatywność. Otwiera na pasję, bo ta, według niego, daje największe spełnienie. Jeśli potrzebujesz w swoim życiu zmian lub chcesz odbić się od rutyny, Lwia pełnia będzie na to idealnym początkiem. 

Pełnia w Lwie - zwycięstwo nad słabościami

Zaklej usta swojemu wewnętrznemu krytykowi. To on często ocenia cię gorszymi słowami, niż te, które niegdyś usłyszałaś od złych ludzi. Ubliża ci na każdym kroku i powoduje w tobie coraz większe blokady. Czy to właśnie przez ten wewnętrzny głos nie potrafisz wyjść poza swoje ramy? Może uważasz, że nie stać cię na miłość lub osiągnięcie sukcesu swoich marzeń? Negatywne uwagi, jakie przez lata nagromadziły się w twojej głowie, mają wpływ na postawę ciała, mimikę i sposób rozmawiania z innymi. Jeśli wypędzisz je z umysłu, kamień natychmiast spadnie ci z serca. Chociaż proces nie zachodzi w jeden dzień, taka intencja do pełni Księżyca w tym miesiącu da ci siłę na przezwyciężenie słabości. 

Pełnia w Lwie - manifest miłości

Lew uczy manifestowania miłości. Zacznij od samej siebie. Zaufaj swojej intuicji i wiedz, że wszystko jest możliwe do spełnienia. Bądź wdzięczna za swoje zdrowie, ciało oraz nabyte umiejętności. Nie pozwalaj dojść do słowa starym przekonaniom. Zacznij dawać innym to, co sama chciałabyś otrzymać. Wiedz, że energia, jaką przekażesz, szybko do ciebie wróci. Spraw, aby były to czyny dobre i bezinteresowne, pozbawione egoizmu. Pełnia Lwa to także idealny czas na rytuały miłosne, okazywanie uczuć lub świętowanie przyjaźni. Zapraszaj do swojego życia wszystko to, o czym marzysz - zarówno jeśli chodzi o drugą połówkę czy podróże i pracę z twoich snów.

Następna pełna Księżyca wystąpi w znaku Panny i pojawi się na niebie 9 marca. Zjawisko przygotuje nas na wiosnę i będzie czasem sprzyjającym porządkom, zmianom w garderobie czy ustanawianiu nowych celów na ten rok.