Odkąd w 2012 roku Justin Bieber został przyłapany przez paparazzich w koszulce z napisem "DOING REAL STUFF SUCKS", popularność Local Heroes wystrzeliła jak z procy.

Areta Szpura i Karolina Słota, założycielki Local Heroes miały niebywałe szczęście - ich marka powstała przy wkładzie 600 zł, a po słynnym zdjęciu Biebera z całego świata posypały się zamówienia na bluzy i koszulki z niewybrednymi napisami: "Fuck you, you fuckin' fuck" czy "WTF". Dziewczyny bardzo aktywnie prowadzą konta na portalach społecznościowych: znajdziecie je na Facebooku, Twitterze i Tumblr.

Dzisiaj wśród fanów Local Heroes znajdują się Rita Ora, Selena Gomez, Rihannaoraz modelki - Cara Delevingne, Daga Ziober, Anja Rubik. Ponadto, paczki od Local Heroes wysyłane są do USA, Afryki, Australii, Nowej Zelandii, Rosji i Ameryki Południowej.

Od początku działalności, znacznie poszerzyła się także oferta marki. Oprócz kultowych już koszulek i bluz, w ich sklepie internetowym możemy kupić także legginsy, czapki i iPhone case'y.

Dziewczyny z Local Heroes mają to szczęście, że gwiazdy chętnie się z nimi fotografują. Na fanpage'ach Local Heroes regularnie pojawiają się zdjęcia Arety i Karoliny ze sławnymi klientami. Ostatnio dziewczyny spotkały się na sopockiej plaży z Rihanną przed koncertem Barbadoski w Gdyni.

Local Heroes z Rihanną, fot. Instagram

Projektantki Local Heroes zapewniają, że nie brakuje im pomysłów i dążą do tego, żeby za wszelką cenę uniknąć pracy w korporacji od 9. do 17., bo "DOING REAL STUFF SUCKS".

Teraz koszulki od Arety i Karoliny możemy kupić nie tylko w butiku online marki, ale także na stronie Asos.com, w jednym z największych sklepów internetowych. To kolejny dowód na to, że dziewczyny nie zamierzają osiąść na laurach i nieustannie pracują nad rozwojem swojej marki.

Gwiazdy w ubraniach Local Heroes - zobacz zdjęcia w GALERII >>>

Iga Budzikowska