Domniemane rozstanie Lili Reinhart i Cole'a Sprouse'a znów wróciło jak bumerang. A to za sprawą wywiadu, którego aktorka udzieliła portalowi Coveteur. Gwiazda "Riverdale" obecnie promuje swój najnowszym film "Hustlers" (po pol. "Ślicznotki"), gdzie gra również Jannifer Lopez, Constance Wu, czy Cardi B. Reinhart nie powiedziała wprost wszystkiego, ale wiele da się wyczytać pomiędzy wierszami.

Lili Reinhart i Cole Sprouse: aktorzy są jednak razem?

Przypomnijmy, podczas ostatniej edycji Comic-Con w Sand Diego do mediów trafiła wieść, że Lili Reinhart i Cole Sprouse zerwali ze sobą. Do rozstania miało dojść na początku tegorocznych wakacji. "Smaczku" dodawał fakt, że cała burza rozpętała się w momencie, gdy ekipa "Riverdale" promowała kolejny sezon serialu. Sugerowano, że Cole i Lili mają zbyt różne charaktery i oczekują od życia zupełnie czegoś innego. Na dodatek, do sieci trafiła nowa okładka W Magazine, na której pozowali... Cole Sprouse i Lili Reinhart! Przy okazji aktorzy, w swoich postach na instagramie, dali do zrozumienia, że wcale nie doszło do zerwania, choć w artykule okładkowym napisano, że jednak doszło do rozpadu relacji. Zarówno fani, jak i dziennikarze nie wiedzieli jak traktować te wszystkie rewelacje. W rozmowie z magazynem Variety Cole Sprouse odrzekł: "Uważam, że trzeba się z tego trochę wyśmiewać. To coś, na co się piszesz (będąc gwiazdą, przyp. red.), ale tak długo jak podchodzisz do tego lekko, to jest to po prostu zabawne." To tylko zrodziło kolejne pytania... Co na to Lili?

Lili Reinhart była mniej subtelna. Zapytana o plany na Halloween przyznała: "Specjalizowałam się w makijażu, wyglądającym jak efekty specjalne. O mój Boże, tak dawno tego nie robiłam! Od wizażu tego typu przeszłam potem do malowania twarzy. Robiłam tego sporo w przeszłości. Teraz nie mam tyle czasu, co brzmi głupio, ale naprawdę nie mam. Coś takiego zajmuje sporo czasu. Myślę że skłonię się w kierunku postaci Halloween. Uważam, że zrobię to z moich chłopakiem, Cole'm. Nie chcę za bardzo niczego ujawniać, zwłaszcza jeśli to nie wyjdzie, ale chodzi o duet telewizyjny". Mamy w końcu potwierdzenie? Lili Reinhart nazwała Cole'a Sprouse'a swoim "chłopakiem". Pozostaje tylko jedno pytanie - kiedy aktorka udzieliła tego wywiadu?

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O relacji Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto już plotkować ponad dwa lata temu, gdy zauważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach słynnego festiwalu Comic-Con w San Diego. Para przez wiele miesięcy aktorzy nie komentowali tych newsów, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. W wywiadzie dla amerykańskiego Harper's Bazaar Reinhart przyznała, że nie chce omawiać swoich spraw prywatnych a zwłaszcza rozmawiać o związku ze Sprouse'm. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Cole Sprouse i Lili Reinhart byli razem na dwóch edycjach Met Gala. Lili wspierała również Cole'a na tegorocznej premierze jego filmu "Five Feet Apart". Sprosuse nie ukrywa również, że aktorka jest jego muzą - gwiazdor często fotografuje dziewczynę o czym możecie się przekonać oglądają instagram Amerykanina.