Fani nadal są w szoku - okazuje się, że Liam Hemsworth i Miley Cyrus zerwali już kilka tygodni temu. Jednak wiadomość dotarła do mediów pod koniec zeszłego tygodnia, a to zbiegło się z relacją Amerykanki z wakacji nad jeziorem Como. Kilka godzin po informacji o rozstaniu, paparazzi przyłapali Cyrus jak całuje się z Kaitlynn Carter, byłą partnerką Brody'ego Jennerera (przyrodniego brata sióstr Jenner-Kardashian). Obie pary przyjaźniły się od pewnego czasu. Jenner sarkastycznie skomentował te doniesienia na instagramie, na co mu odpowiedziała Miley. Za to Liam Hemsworth nie ujawniał się w mediach, aż do teraz.

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem i plotki o zdradzie >>

Liam Hemsworth skomentował swoje rozstanie z Miley Cyrus

29-letni Hemsworth nie zdecydował się na oficjalne oświadczenie wydane przez rzecznika prasowego. Po prostu zamieścił post na instagramie. "Cześć wszystkim, krótka informacja ode mnie: chciałam powiedzieć, że ja i Miley niedawno zdecydowaliśmy się na separację i życzę jej wszystkiego najlepszego. To prywatna sprawa i nie wypowiedziałem się, ani nie będę robił tego w przyszłości robił w rozmowie z dziennikarzami, czy mediami. Wszelkie cytaty, które krążą są nieprawdziwe" - napisał Lima Hemsworth.

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po sześciu latach! To koniec związku gwiazd >>

Liam Hemsworth i Miley Cyrus rozstali się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wydali nawet pismo w tej sprawie, a opublikowano je na łamach magazynu People. "Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu. Na kilka godzin przed tym doniesieniem, fani artystki zauważyli, że MileyCyrus nie nosi już obrączki. 

Liam Hemsworth i Miley Cyrus byli małżeństwem niecały rok. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: małżeństwo

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub tuż przed Wigilią, a dokładnie 23 grudnia 2018 roku. Fani gwiazd dowiedzieli się o tej uroczystości z instagrama wokalistki - Miley zamieściła tam zdjęcia swojej sukni ślubnej. Na ceremonię zorganizowaną w Nashville zaproszono jedynie najbliższych. Amerykańska gwiazda wystąpiła w (o dziwo) skromnej kreacji zaprojektowanej przez Vivienne Westwood. Kilka tygodni później "wrzuciła" kolejne fotografie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: historia związku

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu "Ostatnia Piosenka" (po ang. "The Last Song") w 2009 roku. Trzy lata później ogłosili zaręczyny, jednak pod koniec 2013 para zerwała. W 2016 roku doszło do zejścia się Cyrus i Hemswortha.

Co ciekawe, na początku sierpnia ujawniono wywiad dla ELLE US, w którym Miley stwierdziła, że jej związek z Liamem w niczym nie przypomina stereotypowego układu mąż - żona. Gwiazda nie wyobraża sobie też życia w modelu patriarchalnym. Pomimo bycia w heteroseksualnej relacji, przyznała, że wciąż czuje pociąg do kobiet. Dodała również, że nie chce mieć dzieci.