Choć Książę Harry często pojawia się na łamach prasy z powodu plotek, sam rzadko występuje w telewizji czy udziela wywiadów. Tym razem wnuk Elżbiety II zrobił wyjątek. Nie dość, że Brytyjczyk pojawił się w amerykańskiej telewizji to jeszcze jeździł autobusem, zwiedził pewną sławną posiadłość, a nawet wziął udział w biegu z przeszkodami... Jednak wszyscy najczęściej komentują, co Harry powiedział o "The Crown".

Książę Harry oglądał The Crown? Co arystokrata sądzi o hicie Netflixa?

Nie chodzi o program Oprah Winfrey, w którym książę Harry i Meghan Markle mają się pojawić. Młodszy syn księcia Karola wziął udział w popularnym show "The Late Late Show with James Corden". Odcinek został wyemitowany wczoraj i od kilku godzin media "mówią" tylko o tym. Corden zaprosił Harry'ego na zwiedzanie Los Angeles turystycznym autobusem, obaj pobiegli w Spartan Race, a nawet zwiedzili dom, w którym nagrywano kultowy serial "Bajer z Bel-Air" z Willem Smithem. Oczywiście nie zabrakło wątku "The Crown". Serial Netflix pokazuje przecież historię brytyjskiej rodziny królewskiej w XX wieku. Czy książę Harry oglądał odcinki?

Do tego arystokrata się nie przyznał, ale to co powiedział daje nam do myślenia, że Harry widział przynajmniej kilka epizodów "The Crown". "Nie udają newsów. To fikcja, ale luźno oparta na prawdzie. Oczywiście nie jest do końca dokładna" - przyznał 36-latek. "To daje przybliżone wyobrażenie, jaki to styl życia, jaka presja związana jest z pełnieniem obowiązków i służby, będącej ponad rodziną i wszystkim innym. Czuję się bardziej komfortowo z 'The Crown' niż z historiami napisanymi o mojej rodzinie, mojej żonie czy mnie. To różnica... To oczywiście fikcja, interpretuj ją jak chcesz, ale wiele rzeczy zgłaszanych jest jako fakt ponieważ to rzekoma wiadomość. Mamy z tym duży problem".

A kto mógłby zagrać Harry'ego w głośnym serialu od Netflix? Harry przyznał, że mógłby to być Damian Lewis, choć pomylił jego imię i powiedział Daniel Lewis. 

Przypomnijmy, 4. sezon "The Crown" ukazuje historię Wielkiej Brytanii, a dokładnie rodziny królewskiej w latach 80. ubiegłego wieku. Jednym z głównych wątków jest związek księcia Karola i Diany Spencer. Wiemy już, że w 5. serii księżnę Dianę zagra Elizabeth Debicki. A co z królową Elżbietą? Ta postać przypadła Imelda Staunton. Lesley Manville wcieli się księżniczkę Małgorzatę, za to Jonathan Pryce w księcia Filipa.