Krótkie fryzury 2018: bob z grzywką
Bob (w wersji długiej, zwany też lobem) i w wersji krótkiej (czyli kończący się za uchem) był najmodniejszą fryzurą poprzednich sezonów. W 2018 roku nadal nie oddaje tego zaszczytnego tytułu. Tym razem jednak nieodłącznie występuje w wersji z grzywką - najlepiej w odcieniu rdzawej miedzi albo ciemnej czekolady. 

 

 

Krótkie fryzury 2018: ostre cięcie
W 2018 roku (przynajmniej według światowych projektantów) mamy nie bać się drastycznych cięć. Najmodniejsze fryzury to właśnie te krótkie albo... bardzo krótkie - wykonacie je bez problemu same, z pomocą maszynki do golenia.

 

 

Krótkie fryzury 2018: krótka burza loków
Do tej pory myślałyście, że kręcone włosy najlepiej wyglądają tylko jak są długie? Błąd. Burza loków świetnie prezentuje się także w krótkich cięciach. Nie wierzycie? Zerknijcie na fryzury modelek na pokazach Lemaire, Rejina Pyo czy Teatum Jones.

 

Krótkie fryzury 2018: nowe pixie
Pixie było hitem lat 60. W 2018 roku decydując się na taką krótką fryzurę, inspirujemy się właśnie ikonami retro. Przed wizytą u fryzjera, koniecznie przejrzyjcie zdjęcia Mii Farrow czy Twiggy. Najmodniejsze krótkie cięcie w tym stylu jest nonszalanckie i asymetryczne (co powiecie na postrzępioną grzywkę?)  - będziecie się w nim czuły jak gwiazdy rocka.

 

Krótkie fryzury 2018 - GALERIA>>