Muzyczna mieszanka inspiracji i pragnień - taka właśnie będzie debiutancka płyta Klaudii Szafrańskiej, wcześniej wokalistki zespołu XXANAXX. Wyjście z damsko-męskiego duetu okazało się dla niej symboliczne, bo (jak sama podkreśla) sprowokowało wejście w kobiecość. Warstwa liryczna utworów podejmie tematy, które były z artystką przez długie lata, odzwierciedlają jej przeżycia, były skrupulatnie zbierane. Teraz te nadzieje, tęsknoty i namiętności ujrzą wreszcie światło dzienne.

Pierwszym efektem jej pracy, który zdecydowała się zaprezentować, jest utwór „Niedoskonały”, z tekstem Arka Sitarza (Rasmetalism), wyprodukowany przez Chloe Martini. To oznacza jedno: połączenie charyzmatycznego popu lat 80. ze współczesnym podejściem do elektroniki. 

Klaudia Szafrańska - "Niedoskonały" / fot. Kasia Bielska

Premierze utworu towarzyszy barwny teledysk, którego autorką została Olga Czyżykiewicz. "Koncepcja teledysku polega na zabawie kolorem, fakturą, tłem, stylizacjami, charakteryzacją. Video odzwierciedla również przesłanie piosenki, ponieważ połączyliśmy w nim rozwiązania, które na pierwszy rzut oka są właśnie „niedoskonałe” i nieoczywiste" opowiada o wideo Szafrańska, która premierę albumu zaplanowała na jesień 2021.  "Łapałam myśli. Zbierałam doświadczenia. Nie było łatwo. Proces. Przemiana. Dojrzewanie. Kobiecość. Własne zdanie. Miłość. Samoakceptacja. Czekałam długo na ten rozdział. Widziałam we śnie nie raz, jak kroczę tą drogą.Nareszcie stawiam na niej pierwszy krok. Chcę widzieć więcej. Chcę czuć mocniej. Chcę oddychać głębiej" wyjaśnia. Klip do "Niedoskonały" możecie obejrzeć już ponizej:

Mamy też dla Was wyjątkowe zdjęcia z planu klipu, które nie były wcześniej publikowane. Zobaczycie tylko na ELLE.pl - czekają na Was w naszej galerii.