Kim Kardashian postanowiła uczcić Dzień Matki, który w USA przypada na drugą niedzielę maja. Celebrytka, którą śledzi 169 milionów obserwatorów opublikowała film, w którym pokazała fanom nigdy niepublikowane zdjęcia ze ślubu swoich rodziców. Kim Kardashian udało się dotrzeć do fotografa, który zrobił zdjęcia na ślubie jej rodziców. Gwiazda kupiła od niego też aparat fotograficzny, którego używał w tym czasie. Druga część postu to zdjęcie Kris w bikini, które zrobiono jej niedługo po urodzeniu czwartego dziecka, Roba Kardashiana. Celebrytka była pod wrażeniem sylwetki swojej matki i napisała pod zdjęciem, że taka forma to jej główny cel.

Happy Mother’s Day mom I love you beyond! And the first pic I posted of you in the bikini after you gave birth to Rob is MAJOR GOALS!!!  - napisała Kim Kardashian.

Szybko pojawiły się komentarze, które zarzuciły Kim Kardashian lansowanie nierealnych wzorców piękna i grę na uczuciach kobiet, które nie odzyskały formy po ciąży. Pojawiły się też zarzuty o miałkość komplementów celebrytki, które wynikają z jej obsesji piękna. Wiele kobiet po porodzie boryka się z depresją poporodową a "głównym celem" jest dla nich odzyskanie pewności siebie i uśmiechu.

Amerykańscy komentatorzy mówią wprost - Kim Kardashian znów zawiodła część swoich obserwatorów, którzy oczekiwaliby od niej więcej "ciałopozytywności". Celebrytka na moment zerwała ze swoim perfekcyjnym wizerunkiem, kiedy opowiedziała o łuszczycy, z którą boryka się od wielu lat. Szybko jednak okazało się, że choroba skóry była okazją do zareklamowania podkładu ze kolekcji kosmetyków KKW, który idealnie kryje siniaki i żyły.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Maj 8, 2020 o 2:55 PDT