To dosyć zaskakująca informacja ponieważ Gerber czy Elordi rzadko mówią o swoich relacjach, tym bardziej nie publikowali żadnych wspólnych postów. Przypomnijmy, relację Jacoba i Zendayi potwierdzili paparazzi - aktorzy nigdy nie odnieśli się oficjalnie do tych plotek, a fani sądzili, że cały czas są ze sobą. Dlatego wspólne fotografie gwiazdora ze znaną modelką zaskoczyły wszystkich. Jak się teraz okazuje to nie jest tylko flirt. Gerber subtelnie potwierdziła ich związek. 

Kaia Gerber i Jacob Elordi potwierdzili swój związek! Modelka opublikowała na instagramie wspólne zdjęcie pary

Mimo pandemii koronawirusa amerykańskie gwiazdy celebrowały Halloween. Na instagramie możemy zobaczyć dziesiątki zdjęć z kostiumami nawiązującymi do sławnych filmów, animacji czy popkultury. Kendall Jenner na kilka godzin zamieniła się w Pamelę Anderson grającą w filmie "Żyleta", za to Jennifer Lopez w Madonnę. Podobny post opublikowała Kaia Gerber. Tylko jej zdjęcia nie tylko miały pokazać  jej przebranie, ale i potwierdzić związek z Jacobem Elordi. Para na to "święto" zdecydowała się wcielić w Elvisa Presleya oraz jego żonę Priscillę. 19-latka i cztery lata starszy partner chyba przestali bawić się w subtelności. Koniecznie zobaczcie kadry zamieszczone przez Gerber, zwłaszcza drugie ujęcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber) Lis 1, 2020 o 4:47 PST

Jak już wspomnieliśmy Jacob Elordi wcześniej spotykał się z Zendayą (oboje grają w serialu HBO, "Euforia"), a także z Joey King. Australijczyk poznał wcześniejszą partnerkę na planie filmu "The Kissing Booth." Kaia Gerber spotykała się z Pete'm Davidsonem.