Joanna Kulig podbija Hollywood i to nie są żadne przechwałki. Polska aktorka zbiera świetne recenzje (plotkuje się też o nominacjach do ważnych nagród!) za swoją rolę w "Zimnej wojnie", co więcej, aktualnie przebywa w Los Angeles, gdzie promuje swój ostatni film. Pojawia się na wielu imprezach branżowych, m.in. na festiwalu AFI Fest 2018, gdzie odbył się panel dyskusyjny na temat ambitnego kina niezależnego. Trafiła również do prestiżowej agencji aktorskiej CAA, reprezentującej takie sławy jak Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Sharon Stone, czy Michelle Pfeiffer. To nie wszystko, Kulig spodziewa się właśnie pierwszego dziecka! Mimo ciąży, polska gwiazda nie zwalnia tempa i kilka dni temu wzięła udział w bankiecie Amazon Studios Holiday Party. Kogo tam spotkała?

Czytaj też: Joanna Kulig o ciąży: "To jedno z moich pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają" [wywiad ELLE] >>

Joanna Kulig pozuje z Bradem Pittem. Polska aktorka pojawiła się na imprezie studia Amazon

Na świątecznej imprezie Amazon nie zabrakło znanych nazwisk. Na liście gości znaleźli się m.in. Christina Hendricks, Katy Perry, Demi Moore, Heidi Klum, Isla Fisher, Jon Hamm, Kate Hudson, czy 55-letni Brad Piit. Ten ostatni został sfotografowany z polską aktorką! Wspólne zdjęcie Brada i Joanny Kulig w zaawansowanej ciąży stało się hitem w polskim internecie. Co więcej, 36-latka zrobiła sobie również z selfie z inną gwiazdą kina. Chodzi o 22-letniego Timothée Chalameta! Zobaczcie poniżej:

Czytaj też: Joanna Kulig w nowym serialu "Amazon". O czym jest "Hanna"? >>

East News