Advertisement

Warto zadbać o to, by nasze płaszcze, kurtki i pozostała odzież wierzchnia prezentowała się perfekcyjnie. Wielu z was pewnie wydaje się to czasochłonne – ubranie trzeba przecież oddać do pralni, a następnie po określonym czasie je odebrać, co wymaga dodatkowego nakładu pracy i czasu. Mamy jednak dobrą wiadomość. O swoją odzież wierzchnią oraz inne części garderoby, które wymagają specjalnej pielęgnacji, możecie zadbać, nie ruszając się z własnego mieszkania. I co ważne, nie wymaga to od was żadnych specjalistycznych umiejętności!

Zaufaj odpowiedniej technologii

Jedyne czego potrzebujecie to odpowiednia suszarka bębnowa. Wysokiej jakości urządzenie zadba zarówno o materiał i fason, dzięki czemu wasze rzeczy na długo zachowają atrakcyjny wygląd i nie trzeba będzie ich wymieniać co sezon. Czym kierować się w czasie wyboru takiego sprzętu? Ważne jest m.in. to, czy suszarka zapewnia równomiernie suszenie, a także dostosowuje temperaturę do tkaniny. Jednak to nie wszystkie parametry, jakie warto wziąć pod lupę! Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Temperatura dopasowana do tkaniny

Nowoczesne urządzenie, takie jak Suszarka PerfectCare 900 marki Electrolux, posiadają szereg systemów opracowanych z myślą o poprawie stanu suszonej odzieży. W tym przypadku dobrym przykładem jest system DelicateCare, który dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do typu tkaniny. To zapewnia znakomitą pielęgnację i ochronę waszych ubrań. Jednak to nie koniec zalet! Innowacyjny system pozwala także na zachowanie wodoodporności odzieży, a nawet… odnowienie jej. To bardzo istotna zaleta, ponieważ wiele ubrań traci tą właściwość na skutek niewłaściwej pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji. Warto więc wziąć tę kwestię pod uwagę w czasie wyboru sprzętu.

Równomierne i delikatne suszenie

Wspomniany model urządzenia posiada także kolejny ciekawy system: CycloneCare. Umożliwia on równomierne i delikatne suszenie odzieży ciepłym powietrzem ze wszystkich stron. Dzięki temu wasze ubrania na długo zachowają atrakcyjny wygląd, a wy będziecie mogli cieszyć się nimi przez kolejne miesiące i lata.

Ochrona przed zbyt wysoką temperaturą

Innym programem, który zdecydowanie wyróżnia sprzęt najwyższej jakości, jest SmartSense. Wykrywa on wilgotność każdej rzeczy, która znajduje się w bębnie. A to zapewnia nie tylko równomierne suszenie, ale także ochronę przed zbyt wysoką temperaturą.

Oszczędność czasu i przestrzeni

Jednak to nie koniec korzyści wynikających z zakupu nowoczesnej suszarki. Taki sprzęt zapewnia nie tylko odpowiednią pielęgnację ubrań, ale także pozwala zaoszczędzić czas i przestrzeń. Nie musicie już oddawać okryć wierzchnich oraz innych ubrań, które wymagają fachowej pielęgnacji do pralni. Wszystko zrobicie we własnym mieszkaniu. Poza tym rzeczy, które wyjmujecie z bębna, są już całkowicie suche. Nie ma więc potrzeby rozstawiania suszarek, które zajmują sporo miejsca, przez co utrudniają codzienne funkcjonowanie – szczególnie na ograniczonej przestrzeni, np. w małym mieszkaniu lub niewielkiej łazience.

Dobra suszarka zagwarantuje nie tylko większą wygodę, ale także wpłynie korzystnie na wygląd odzieży. Warto więc zainwestować w urządzenie, dzięki któremu wasze stylizacje zawsze będą wyglądały dobrze, a wy zyskacie pomoc w codziennych obowiązkach i przede wszystkim jakość działania, która pozwoli wam cieszyć się ulubionymi ubraniami na dłużej!