"Heart of Stone": szczegóły nadchodzącej produkcji

Świeżo po swojej nominacji do Złotych Globów za rolę filmie Belfast, Jamie Dornan znalazł swoją kolejną ważną rolę. Jak podaje portal  Deadline ma on dołączyć do Gal Gadota w międzynarodowym thrillerze szpiegowskim "Heart of Stone" tworzonego dla z Netflix przez studio Skydance. Na ten moment jednak fabuła filmu jest trzymana w tajemnicy. Wiemy jednak, że ma być to swego rodzaju żeńska wersja opowieści o przygodach Jamesa Bonda. Brzmi intrygująco!

Pod koniec ubiegłego roku "Heart of Stone" stało się przedmiotem zażartej walki o prawa między wytwórniami hollywoodzkimi oraz serwisami streamingowymi. Ostatecznie w tej licytacji zwyciężyło studio Skydance oraz platforma Netflix.   

Film zostanie wyreżyserowany przez Tom Harpera ("The Aeronauts") na podstawie scenariusza autorstwa Grega Rucki ("The Old Guard") i Allison Schroeder ("Ukryte działania"). Producentami są David Ellison ze Skydance, Dana Goldberg i Don Granger, Bonnie Curtis i Julie Lynn z oraz sama Gal Gadot. Za swój udział i pracę przy produkcji "Heart of Stone" Gadot ma otrzymać 8-cyfrową gażę. Tym samym izraelska gwiazda, awansuje do grona najlepiej zarabiających hollywoodzkich aktorek.