To już dziś! "Nowe oblicze Greya",  czyli ostatnia część z filmowej trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" wchodzi do kin, również polskich. Jak potoczyły się losy Christiana i Any? Musicie sami sprawdzić, ale zanim wybierzecie się na seans, warto sprawdzić soundtrack do produkcji "Nowe oblicze Greya". Na ścieżce znajdziemy w sumie 22 utwory, w tym główny "For You" w wykonaniu Rity Ory i Liama Payne'a. Tracklista składa się również z piosenek, które zaśpiewali m.in. Hailee Steinfeld, Jessie J, Sia, Ellie Goulding, Dua Lipa, Black Atlass, a także... Jamie Dornan! Tak, aktor wcielający się w Christiana Greya nagrał kawałek zatytułowany "Maybe I’m Amazed". To cover piosenki Paula McCartneya z 1970 roku. Wiemy także, w której scenie pojawi się piosenka. Tytułowy Chriastian będzie wtedy siedział przy fortepianie w swoim domku w górach. Jak mu poszło? Możecie sami ocenić:

To nie pierwszy raz, kiedy Jamie Dornan śpiewa. 35-latek nagrywał kiedyś piosenki w duecie, a projekt nosił nazwę "Sons of Jim". Na YouTube znajdziecie jeszcze kilka filmików z występami, a nawet teledysk.

"Nowe oblicze Greya": lista piosenek na soundtracku

1. Capital Letters – Hailee Steinfeld x BloodPop®
2. For You (Fifty Shades Freed) – Liam Payne & Rita Ora
3. Sacrifice – Black Atlass featuring Jessie Reyez
4. High – Whethan & Dua Lipa
5. Heaven – Julia Michaels
6. Big Spender – Kiana Ledé featuring Prince Charlez
7. Never Tear Us Apart – Bishop Briggs
8. The Wolf – The Spencer Lee Band
9. Are You – Julia Michaels
10. Cross Your Mind – Sabrina Claudio
11. Change Your Mind – Miike Snow
12. Come On Back – Shungudzo
13. I Got You (I Feel Good) – Jessie J
14. Ta Meilleure Ennemie (Pearls) – Samantha Gongol (of Marian Hill) featuring Juliette Armanet
15. Deer in Headlights – Sia
16. Diddy Bop – Jacob Banks & Louis the Child
17. Love Me Like You Do (Fifty Shades Freed Version) – Ellie Goulding
18. Freed – Danny Elfman
19. Seeing Red – Danny Elfman
20. Maybe I’m Amazed – Jamie Dornan [Bonus Track]
21. Cross Your Mind (Spanish Version – Sabrina Claudio [Bonus Track]
22. Pearls – Samantha Gongol (of Marian Hill) [Bonus Track]

"Nowe oblicze Greya": fabuła

O czym będzie "Nowe oblicze Greya" (po ang. "Fifty Shades Freed"), trzecia część ekranizacji światowego bestselleru autorstwa E.L. James? "Wspólna codzienność okazała się dla nich nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Christian dzielnie stawiają czoła w imię tego, co ich łączy. Głębokie uczucie pary kochanków dryfujących po wzburzonym morzu uczuć, może zniszczyć były szef Any... Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę i cierpliwie czeka na swoją szansę, by uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Niepewni tego, co zgotuje im los, razem czekają na to, co się wydarzy... Czy ich poruszająca historia miłosna zakończy się happy endem?" - taki opis możemy znaleźć na okładce książki "Nowe oblicze Greya".