Pełnia księżyca w Pannie 2023 - horoskop

RYBY

W tym tygodniu Wenus, planeta miłości, uczyni cię atrakcyjniejszą niż zwykle. Nie szczędź sobie urodowych rytuałów podnoszących twoją pewność siebie. Nie bój się też wychodzić do ludzi. Bogini piękna w znaku Ryb sprawi, że będziesz cieszyć się powodzeniem i przyciągniesz do siebie same bratnie dusze. Niech inni usłyszą o twoich pomysłach, które domagają się wyjścia na światło dzienne. Pełnia księżyca w Pannie to najlepsza okazja, by pokazać światu to, co ukryte. 

BARAN

Słońce wchodzi do twojego dwunastego domu związanego z duchowością. Możesz mieć ochotę spędzić czas samotnie, nadrobić zaległości lub skupiać się na "prawdziwym życiu", ignorując to, co dzieje się online. Twoja intuicja bardzo się wyostrzy. Masz wrażenie, że ktoś nie grał z tobą fair? Nie bój się zażądać odszkodowania, na które uczciwie zasługujesz. Wykorzystaj energię pełni w pracowitej Pannie na obmyślenie nowego planu dnia.

Prognoza ogólna na ten tydzień - pełnia w Pannie >>

BYK

Poświęć ten tydzień na rozwój osobisty. Chodzi zarówno o cele zawodowe, jak i twoją duchowość. Niech wizja przyszłości, którą chcesz stworzyć, nadal prowadzi cię naprzód. Życie to o wiele więcej niż ciężka praca czy walka o sukces. Bądź całą sobą "tu i teraz", wyciskając radość z każdej przeżywanej chwili. Pełnia księżyca w uziemionej Pannie pomoże ci ustalić nowe priorytety. 

BLIŹNIĘTA

W ostatnich tygodniach prawdopodobnie doświadczyłaś wielkich zmian w bardzo krótkim czasie. Było ciężko, ale twoja przyszłość jest tego warta. Teraz, w pełni w Pannie, zaczniesz czerpać korzyści z wysiłku włożonego w twój rozwój osobisty. Spodziewaj się kolejnych spontanicznych doświadczeń, które będą dla ciebie znaczącym punktem zwrotnym. Marzec ma dla ciebie wiele asów w rękawie.

RAK

W tym tygodniu twój związek przejdzie pewne próby. Nie bój się podjąć szczerych rozmów ze swoim partnerem, ponieważ naprawią one waszą więź i umocnią boskie połączenie dusz. Spodziewaj się też usłyszenia ważnej prawdy, która przyniesie zaskakujące skutki. Jeśli masz coś na myśli, powiedz to na głos. Nie czekaj na najbardziej odpowiedni moment. Jesteś gotowa, żeby wejść na ścieżkę swojego przeznaczenia.

LEW

Pragniesz się rozwijać, ale coś cię hamuje. Zaakceptuj, że nie wszyscy muszą wzrastać razem z tobą. Niektóre relacje muszą się zakończyć, a inne trzeba będzie poświęcić. Wszystko po to, żebyś mogła poczynić kroki przybliżające cię do twoich marzeń. W tym tygodniu możesz rozmyślać o tym, z czym być może jesteś gotów się pożegnać. Pamiętaj, że twój żal będzie tymczasowy, a nagroda jest warta świeczki.

PANNA

Przygotuj się na przypływ twórczej energii. Eksperymentuj z różnymi środkami przekazu, dzięki którym skutecznie możesz wyrażać siebie. Zamiast dążyć do perfekcjonizmu, postaw na rozwój tej bardziej swobodnej, artystycznej części swojej osobowości. Pełnia księżyca w ziemskim znaku Panny da ci głębszy wgląd w to, kim naprawdę jesteś i dokąd masz zmierzać w niedalekiej przyszłości. 

Jak pracować z energią pełni w Pannie? >>

WAGA

Ostatnie tygodnie najbardziej odbiły się na twoim domu. Sprawy rodzinne nabrały tempa. Pora zaakceptować teraźniejszość i pożegnać się z tym, czego już nie ma. Odpuszczanie nie jest łatwe, jednak twoja przyszłość maluje się w najjaśniejszych barwach. Nie marnuj czasu na sentymenty, bo życie przeleci ci pomiędzy palcami. W pełnię w Pannie spisz na kartkę swoje intencje, uwzględniając rzeczy lub sytuacje, od których tak bardzo chcesz się uwolnić. 

SKORPION

Sezon żywiołu wody trwa w najlepsze, targając twoimi skrytymi emocjami. W tym tygodniu postaw na dobrą komunikację. Jeśli z kimś wojujesz, lub chcesz coś naprawić, bądź szczera, bez względu na konsekwencje. Mów to co myślisz i, jak osoba dorosła, bierz za swoje słowa pełną odpowiedzialność. Z jednymi się zbliżysz, z innymi rozdzielisz. Pełnia Księżyca w Pannie zweryfikuje, kto zasługuje na twoje towarzystwo. 

STRZELEC

W tym tygodniu możesz być nadwrażliwa. Nie pozwól, by ktokolwiek grał na twoich uczuciach. Stwórz wokół siebie bezpieczną przestrzeń, która ochroni cię przed zranieniem. Współpracuj z fazą pełni księżyca, korzystając z uziemionej energii Panny. Niech czynności związane z prowadzeniem domu oderwą cię od problemów emocjonalnych. Skup się na gotowaniu, porządkach lub reorganizacji wnętrz. Rób to, co harmonizuje twoją duszę, aby łagodnie przejść przez ten okres.

KOZIOROŻEC

Na dniach możesz odczuwać potrzebę wyluzowania i dobrej zabawy. Możliwe, że ostatnio stałaś się więźniem swoich codziennych obowiązków. Twoja kreatywność była blokowana, co dodatkowo obniżało twój nastrój. Zdejmij z siebie kajdany ciężkiej pracy i pozwól sobie doświadczać przyjemności. Sezon Ryb sprzyja relaksacji. Pełnia księżyca w Pannie pomoże ci nanieść korzystne zmiany w twoim planie dnia. 

WODNIK

Sezon Wodnika był dla ciebie testem wytrzymałości. Być może nadal czujesz na sobie presję, a stres wyssał z ciebie wszystkie siły. Na szczęście w tym tygodniu Wszechświat zachęci cię do zabawy. Obudzisz swoją kreatywność i doświadczysz rzeczy, które sprawią ci wielką radość. Korzystaj z atrakcji niesionych przez życie, bo reset umysłu jest ci w tej chwili potrzebny. Niech weekendowa pełnia w Pannie przyniesie uzdrowienie dla twojej duszy.