Horoskop tygodniowy - brama Lwa i Superksiężyc

To dopiero drugi tydzień sierpnia, lecz kosmos już szykuje dla nas duże zmiany. Chociaż sezon Lwa dodaje odwagi, nadchodząca pełnia księżyca w Wodniku mocno podważy nasze przekonania. Wszechświat w tej chwili jest nieobliczalny, jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Sprawdź astro poradę na najbliższe dni dla swojego znaku zodiaku >>

Pełnia księżyca w Wodniku to ostatni Superksiężyc roku 2022. Tarcza Luny będzie znacznie powiększona.

Brama Lwa - duchowy portal

W poniedziałek 8 sierpnia we Wszechświecie otworzy się Brama Lwa. Według astrologii ten portal symbolizuje wejście w nowy rozdział i wzniesienie się na wyższy poziom świadomości. W jego trakcie możemy spodziewać się oświecenia, lecz również niewygodnych sytuacji. Liczba 8, znak nieskończoności, jest połączona z Saturnem oraz Bramą Lwa prowadzącą do Syriusza, starożytnej gwiazdy na niebie. Saturn to surowy nauczyciel zodiaku. Przypomina nam o przeznaczeniu i tym, że nie można pomijać życiowych lekcji. Syriusz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd, znaną jako nasze Duchowe Słońce. Swoim blaskiem oświetla prawdy, którymi kierują się nasze ponadczasowe dusze.

Brama Lwa - co oznacza to duchowe zjawisko? >>

Pełnia księżyca w Wodniku - będzie się działo

Zjawisko Bramy Lwa zjedna się z pełnią księżyca w Wodniku 11 sierpnia. Tego samego dnia Luna utworzy koniunkcję z Saturnem i kwadraturę z Uranem w Wodniku. Emocje wezmą górę. Zwykle faza pełni ujawnia nam coś, co zostało ukryte przed naszym wzrokiem, a ta lunacja nie będzie wyjątkiem. Prawdy, które za chwilę wyjdą na jaw, mogą być trochę niepokojące. Wodnik wywoła wstrząsy i potrzebę wprowadzenia nagłych zmian. Ponieważ Słońce przyświeca w Lwie, ta pełnia z pewnością rzuci wyzwanie naszemu ego. Zamiast kierować uwagę na siebie, skupimy się na swoim otoczeniu. Teraz chodzi o to, aby zadziałać na rzecz swojej społeczności. 

Koniec tygodnia przyniesie nam jeszcze jedną niespodziankę. Wenus, planeta miłości i twórczej ekspresji, przeniesie się do ognistego Lwa. W znaku ognia sprawi, że staniemy się bardziej wymagający w relacjach. Ważne, abyśmy zwrócili też uwagę na potrzeby naszej drugiej połówki. 

Horoskopy na sierpień: