Odcinek 4: rozmowa z Panią od snu

Wydawało Wam się, że pielęgnacja skóry powinna rozpoczynać się o poranku? Nic bardziej mylnego. Laboratoria L’Oréal Paris wiedzą, że nocą w strukturze naszej skóry dzieją się cuda, a żeby je wspomóc stworzyły serum nowej generacji. Age Perfect Midnight Serum zostało wzbogacone o kompleks antyoksydantów, który w ciągu dnia pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami, a w ciągu nocy wspierać proces odbudowy skóry dla jej młodszego wyglądu o poranku. A my, w naszym studiu podcastowym, odkryłyśmy jak efekty działania serum skutecznie wzmocnić. Jak? Porządnym snem! 

"Byłoby łatwiej, gdyby sposób, w jaki żyjemy, był bardziej podporządkowany biologii. Niestety, nasze współczesne życie, zwłaszcza w dużym mieście, jest od niej oderwane. Przez m.in. liczbę bodźców, stres, przesiadywanie w mediach społecznościowych zasypiamy gorzej i nie śpimy tak, jak powinniśmy spać" 

Mówi Magdalena Komsta. Od czego więc powinno się zaczynać się odpowiednie przygotowanie do snu. I co tak właściwie znaczy "odpowiednie"? Czy jest jakiś wzorzec? I w jaki sposób odkryć, jakie elementy tego przygotowania nam służą? Z okazji premiery Age Perfect Midnight Serum marki L'Oréal Paris, partnera cyklu naszych sennych podcastów, wraz z Magdaleną Komstą zapraszamy Was na ostatni odcinek ELLE Beauty Podcast, których akcja rozgrywa się po zachodzie słońca. Prowadzi Aleksandra Charzewska:

Trzy pierwsze odcinku z naszego cyklu są już dostępne na ELLE.pl i Spotify ELLE Polska. O nocnej pielęgnacji porozmawialiśmy z doktor Ivaną Stanković, członkinią Board of Derms L’Oreal Paris i ekspertką marki, o jodze na dobranoc z Marią Prokop, a senny zwierzyniec przedstawiła nam Marta Niedźwiecka. 

Odcinek 1: Nasza skóra w nocy pracuje intensywniej. "To dobry czas, aby stosować składniki aktywne" - mówi doktor Ivana Stanković. Posłuchajcie pierwszego odcinka ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"

Odcinek 2: Dlaczego warto zaklejać usta na noc? I jak ma się joga do bezsenności? O najlepszych praktykach na dobranoc rozmawiamy z Marią Prokop w drugim odcinku ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"

Odcinek 3: Jesteś "sennym" niedźwiedziem, wilkiem, delfinem czy lwem? O tym, dlaczego sowy i skowronki odeszły do lamusa rozmawiamy z psycholożką Martą Niedźwiecką w nowym odcinku ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"