Hailey Bieber w płaszczu Magdy Butrym. Modelka znów zachwyca

Każda modowa kompozycja Hailey Bieber jest strzałem w dziesiątkę, a redaktorki mody i stylistki nie ustają w zachwytach nad jej stylem. Modelka skrupulatnie wybiera marki i projektantów, którym ufa, a ubrania, jakie na siebie zakłada, nigdy nie są przypadkowe. Robi wrażenie na czerwonym dywanie, w sesjach zdjęciowych, w drodze na siłownię (przyłapana przez paparazzi), na instagramowych postach, któe publikuje z zacisza własnego domu. Znaki szczególne jej garderoby, którą opracowała z pomocą swojej stylistki Maeve Reilly? Oversize, vintage (szczególnie lata 90.), subtelny minimalim wyciągnięty z męskiej szafy, łączenie ubrań high fashion z niszowymi markami. Wśród metek, po jakie sięga duet Bieber-Reilly, regularnie pojawiają się polskie projekty, szczególnie te, które są dziełem Magdy Butrym.

3 polskie marki modowe, które uwielbia i nosi Hailey Bieber. Idealnie pasują do jej stylu>>

Tym razem za stylizację modelki - na jedną z imprez w Los Angeles - odpowiadała stylistka Karla Welch, z którą Bieber skomponowała zestaw składający się z dresowych spodni w kolorze lodów jagodowych, asymetrycznego czerwonego T-shirtu, pluszowego kapelusza w malarskie wzory oraz długiego dwurzędowego płaszcza z czarnej skóry. To właśnie ten ostatni element garderoby ma polską metkę. Można go znaleźć na stronie Magdy Butrym pod nazwą "long leather tailored coat in black".

Płaszcz Butrym kosztuje 4 050 dolarów i kupicie go między innymi w sklepie internetowym polskiej projektantki w rozmiarach od 34 do 42. Ma prosty klasyczny krój, guzik rozmieszczone dwurzędowo i długość przed kostkę. Skóra pokryta została specjalną powłoką, która daje efekt połysku.

Hailey Bieber praktycznie bez makijażu w najnowszej kampanii Victoria's Secret. Modelka promuje naturalność>>

Wspólnym zdjęciem z Hailey Bieber w tej stylizacji podzielił się też na swoim Instagramie Justin Bieber. Kompletną stylizację Hailey Bieber możecie więc zobaczyć właśnie tam oraz, rzecz jasna, na Stories Magdy Butrym.

Polskie marki, które robią karierę za granicą. Te ubrania i dodatki "made in Poland" noszą zagraniczne gwiazdy i influencerki>>

 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.