Problemy ze zdrowiem Hailey Bieber

O problemach zdrowotnych Hailey Bieber wiadomo już od dłuższego czasu. Modelka i założycielka marki kosmetycznej Rhode już wcześniej w tym roku wylądowała w szpitalu, z powodu zakrzepu krwi powstałego w jej mózgu, który nazwała się mini udarem. Wówczas Hailey nie była w stanie mówić, a jej prawa strona twarzy była sparaliżowana.

Hailey Bieber ma torbiel na jajniku

Jak się okazuje, nie był to dla niej koniec zmagań z chorobą. 29 listopada, żona Biebera wyznała, że jeden z jej jajników jest pokryty torbielem wielkości jabłka. Gwiazda wyjaśniła, że nie choruje na endometriozę czy zespół policystyczych jajników, jednak nie jest to jej pierwszy raz w życiu, kiedy zmaga się z torbielem. Dodała także, że powiększony brzuch nie oznacza, że spodziewa się dziecka, co często sugerują internauci. 

„Jest to bolesne i nieprzyjemne, sprawia, że ​​czuję mdłości, wzdęcia, skurcze i jestem bardzo emocjonalna” – powiedziała na swoim Instagramie Hailey- „W każdym razie… jestem pewna, że wiele z was było w podobnej sytuacji i rozumie".

Instagram @haileybieber
Według jednego z największych portali medycznych NHS, torbiele są w dużej mierze łagodne i jeżeli nie pękną, zazwyczaj znikają same. Hailey nie skomentowała czy w związku z nim będzie wymagane usunięcie chirurgiczne. Na kolejnych klatkach swojej instagramowej relacji modelka świętuje pojawienie się na liście "30 under 30"  Forbsa. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia w nadchodzącym nowym roku!