Związek Hailey Bieber i Justina Biebera nadal elektryzuje media na całym świecie. Codziennie pojawiają się kolejne plotki dotyczące ich relacji, smutnej z tęsknoty Selenie Gomez, która podobno tęskni za wokalistą, czy o zbliżającym się ślubie kościelnym. Jeśli chodzi o ten ostatni wątek to okazuje się, że słynna para ma pewne problemy z zorganizowaniem ceremonii. Oboje chcą wyprawić wesele, co więcej, chętnie mówią o swojej wierze w Boga, więc decyzja o ślubie kościelnym nie powinna nikogo dziwić. Teraz okazuje się, że na zaślubiny trzeba będzie trochę poczekać.

Selena Gomez skomentowała swój związek z Justinem Bieberem. Co powiedziała? >>

Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli ślub kościelny! Jak wyglądała suknia ślubna panny młodej? Poznaj szczegóły ceremonii >>

Hailey Bieber i Justin Bieber przesuwają datę ślubu kościelnego. Dlaczego?

Pierwsze doniesienia o ślubie kościelnym Hailey Bieber i Justina Biebera ujawniały, że ceremonia odbędzie się w najbliższym czasie, a mianowicie już w styczniu tego roku. Jednak magazyn People podaje, że 22-letnia modelka i starszy o dwa lata piosenkarz nadal nie zdecydowali się na jeden termin, chcą wybrać "najlepszy moment" na zawarcie małżeństwa przed Bogiem. "Sprawdzają harmonogramy swoich przyjaciół i rodziny, chcą być pewni, że na uroczystości pojawią się najważniejsze osoby w ich życiu. Nie ma pośpiechu. Wzięli już ślub cywilny, ale nie mogą się doczekać, aż będą celebrować swoje małżeństwo w gronie najbliższych" - cytuje amerykański magazyn.  

Hailey Bieber i Justin Bieber: ślub cywilny

Hailey Bieber i Justin Bieber pobrali się 14 września 2018 roku. Dzień wcześniej para była widziana w "Marriage Bureau". Podobno muzyk był cały w emocjach i powtarzał  co chwilę, jak bardzo nie może się doczekać, aż poślubi amerykańską modelkę. Początkowo plotkowano, że 24-letni Bieber i młodsza o trzy lata Baldwin pobiorą się raczej w Kanadzie, skąd wokalista pochodzi. Hailey początkowo zaprzeczała pogłoskom, ale portal TMZ, jak i magazyn People potwierdzili ich ślub. Dziennikarzom udało się dotrzeć do dokumentów sądowych, które dowodzą, że celebryci mogą już nosić obrączki. Potem oboje przyznali się do wszystkiego, ale podkreślili, że nie czują się jeszcze małżeństwem. Powód? Nie powiedzieli sobie "tak" przed Bogiem. Hailey zmieniła również nazwisko na Bieber.

Hailey Bieber w najmodniejszym płaszczu na zimę 2019 [ELLE Spy] >>

Hailey Bieber i Justin Bieber: historia związku

Hailey Bieber i Justin Bieber poznali się w 2009 roku poprzez ojca Hailey (tak, Justin miał wtedy zaledwie 14-lat), za kulisami programu "Today". Skomplikowana historia ich relacji rozpoczęła się jednak pięć lat później. Justin zakończył wtedy czteroletni (z przerwami) związek z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich domniemana "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło niestety do rozpadu. Jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała. W marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa. Po czterech tygodniach od odnowienia związku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się podczas wakacji na Bahamach na początku lipca 2018 roku. Blondynka otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. Jeszcze w tym samym miesiącu ujawniono, że druhnami panny młodej będą: starsza siostra Alaia Baldwin oraz młodsza o trzy lata Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina).