Rodzaje gier erotycznych

Tym, co odróżnia gry erotyczne od tytułów o charakterze rozrywkowo-towarzyskim, jest przede wszystkim fabuła i zawartość opakowania. Poza samą koncepcją, gry dla dorosłych niewiele różnią się od swoich "grzecznych odpowiedników" - mogą mieć postać typowej "karcianki", w toku której uczestnicy losują karty z zadaniami, nie brakuje też typowych "planszówek", w których rozgrywka ogranicza się wyłącznie do wykonywania rzutów kostką i przesuwania pionków na kolejne pola planszy.

Bardziej wymagający gracze mogą sięgnąć po rozbudowane tytuły, łączące w sobie elementy obu wyżej wymienionych kategorii. W tym przypadku wydawcy oddają do dyspozycji uczestników karty i planszę, więc rozgrywka ma przebieg dwuetapowy.

Najbardziej rozbudowane pozycje, w których celem jest wykonywanie pikantnych zadań, oferują graczom szereg akcesoriów erotycznych do wykorzystania w toku rozgrywki. 

Bez względu na to, na który rodzaj gry erotycznej padnie wasz wybór, możecie liczyć na dobrą zabawę, w której nie zabraknie pikantnych uniesień. Jeżeli szukacie nowych doznań, które wprowadzą do waszej sypialni tak bardzo pożądany powiew świeżości, możecie zdecydować się na którąś z przygotowanych przez nas propozycji.

Gry erotyczne karciane

Zaczynamy od prostych gier karcianych, idealnych dla osób, które po raz pierwszy sięgają po tytuł typowo erotyczny. 

Gra erotyczna "L'amour" - porozmawiajcie o swoich uczuciach i pragnieniach

Erotyczna gra karciana "L'amour" to jedna z najsubtelniejszych propozycji w naszym zestawienia, co czyni ją idealną dla par, które dopiero się poznają. Ten tytuł przede wszystkim buduje zażyłość między uczestnikami rozgrywki, choć nie brakuje tu też elementu wprowadzającego napięcie erotyczne.

W opakowaniu znajdziemy 54 karty podstawowe i 2 bonusowe. Producent udostępnił też 2 kostki do gry. Zwycięża osoba, która jako pierwsza zdobędzie 14 kart. Zadanie polega na odpowiadaniu na pytania i na wykonywaniu poleceń, które znajdują się na kartach. Uczestnicy gry będą musieli m.in. wskazać, co pociąga ich w drugiej osobie. Nie brakuje też bardziej odważnych poleceń, jak choćby zdjęcia określonej części garderoby lub pieszczenia obszaru wskazanego przez drugiego gracza.

Gra erotyczna "LoveStim" - nigdy nie wiesz, co przyniesie karta

Kolejna propozycja oferuje więcej erotycznych doznań. Celem "LoveStim" jest wprowadzenie graczy w wyjątkowo namiętny nastrój. Służy temu 50 kart do gry i dodane do zestawu gadżety - opaska na oczy, żel do masażu, piórko i wibrator.

Gra polega na losowaniu kart, na których zawarty jest scenariusz idealnej gry wstępnej. Uczestnicy muszą wykonywać niezwykle pobudzające zadania, do których zalicza się m.in. pieszczenie wskazanych przez kartę obszarów ciała i masaż erotyczny. Rozgrywka dzieli się na 2 etapy. Do pierwszego należy przystąpić w ubraniu. Gracze eksponują swoją nagość dopiero podczas drugiego etapu, w trakcie którego napięcie sięga już zenitu. 

Gra erotyczna "Nigdy w życiu" - nie tylko dla dwojga

Ostatnia "karcianka" to dość nietypowa propozycja. "Nigdy w życiu" jest tytułem świetnie sprawdzającym się podczas towarzyskich spotkań osób, które nie wstydzą się rozmawiać o seksie i erotycznych fantazjach.

Gra polega na losowaniu kart, na których zawarte są pytania, nie tylko erotyczne, choć większość z nich dotyka sfery seksualnej. Czy mógłbyś posmarować olejkiem nieznaną osobę? Czy chciałbyś mieć lustro w sypialni? Czy chciałbyś założyć lateksową bieliznę? To tylko kilka pytań, z którymi zetkniemy się w trakcie rozgrywki. W grze może uczestniczyć od 2 do 6 osób, więc tak samo dobrze sprawdzi się podczas wieczorów we dwoje, jak i w gronie przyjaciół, w którym nie ma czegoś takiego jak wstyd czy tabu. 

Gry erotyczne planszowe

Przejdźmy do gier planszowych o rozbudowanej fabule. Zaproponowane przez nas tytuły dostarczą wam wiele niezapomnianych wrażeń i pozwolą odkryć drzemiące w was pragnienia.

Gra erotyczna "Sekrety nocy" - podporządkuj się i wykonaj wylosowane zadanie

Pierwsza proponowana gra planszowa to wyjątkowo pikantna propozycja, która wymaga od graczy sporej cierpliwości. Dlaczego? To proste - w trakcie rozgrywki nie może dojść do zbliżenia. Trzeba wiedzieć, że zadania są na tyle pikantne, że powstrzymanie swoich żądzy nie będzie łatwe.

W pudełku znajdziemy planszę, 2 pionki, kostkę, 42 karty i akcesoria - opaskę na oczy, , piórko i kajdanki. Gra składa się z dwóch etapów - flirt i podniecanie, podczas którego gracze używają kart przyjemności oraz ekstaza i spełnienie, w którym uczestnicy sięgają po karty rozkoszy. Zadania są skomponowane tak, aby rozbudzić w uczestnikach maksimum pożądania.

Gra erotyczna "Soho" - odważysz się podjąć pikantne wyzwanie?

Nasza kolejna propozycja jest jeszcze pikantniejsza. "Soho" to tytuł dla par, dla których wstyd jest całkowicie obcym uczuciem.

Zestaw składa się z planszy, trzech kostek, 15 żetonów i erotycznych akcesoriów - lubrykantu, dilda, piórka, opaski na oczy i wstążek do krępowania. Plansza jest podzielona na część zmysłową, służącą podniesieniu temperatury oraz namiętną, mającą na celu doprowadzenie uczestników do ekstazy. O ile na pierwszym etapie gracze muszą obdarzać się dość subtelnymi pieszczotami, to w drugiej części znajdziemy już najpikantniejsze zadania.

Gra erotyczna "Kochanie, zrób mi dobrze" - dotrzyj do mety i odbierz nagrodę

Kolejny tytuł charakteryzuje się zasadami zbliżonymi do poprzednich. Co czyni tę grę interesującą? Nagroda dla zwycięzcy - uczestnik, który jako pierwszy dotrze do mety, będzie mógł wybrać scenariusz miłosnych igraszek.

Zestaw składa się z planszy, pionków, kostki do gry, żetonów i kart z zadaniami. Po zatrzymaniu się na polu planszy, gracz losuje kartę z pikantnym zadaniem do wykonania.