Depilator premium — dlaczego warto?

Rozpoczynać i kończyć każdy dzień z idealnie gładką skórą bez konieczności sięgania po jednorazową maszynkę. Choć to marzenie wielu kobiet, najczęściej stosowane metody depilacji nie zdają egzaminu. Usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą maszynki kończy się podrażnieniami, a efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo. Wrastające włoski po użyciu klasycznego depilatora są nie tylko nieestetyczne, również bolesne i uciążliwe do zwalczenia. Przeszywający ból nieodłącznie kojarzy się depilacją woskiem, a wiele z nas chce mieć idealnie gładką skórę nie tylko w okresie letnim, lecz przez cały rok. 

Długotrwałe usunięcie niechcianego owłosienia z ciała jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Depilacja za pomocą Philips Lumea, czyli urządzenia IPL do depilacji światłem, nie jest skomplikowana, a efekt jedwabiście gładkiej skóry pozostaje na długo. Philips Lumea to depilator premium przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu. Z jego pomocą skutecznie i bezboleśnie pozbędziesz się zbędnego owłosienia z całego ciała. Poza tym, nie zaburzysz rytmu swojego dnia — zabieg możesz wykonać nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Aby użytkowanie przebiegało bezproblemowo, postaw na sprawdzone rozwiązanie dostępne na rynku i zastosuj się do zaleceń.

Philips Lumea - jak działa?

Korzystanie z urządzenia IPL do depilacji światłem Philips Lumea to efekt gładkiej skóry nawet do 6 miesięcy. Według przeprowadzonych badań, już po 3 zabiegach wyrasta aż do 92% mniej włosków. Urządzenie wyposażone jest w specjalnie wyprofilowane nakładki, które umożliwiają depilację całego ciała, jak również twarzy, pach i okolic bikini. Usuwanie włosków za pomocą Philips Lumea jest bezpieczne — specjalistyczna technologia do stosowania w domu została opracowana we współpracy z dermatologami i przebadana klinicznie. 

Technologia ukryta w depilatorze Philips Lumea to IPL — Intense Pulsed Light, czyli intensywne światło pulsacyjne. Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Jest to bezpieczna i łagodna metoda usuwania włosów, nawet na delikatnych częściach ciała. 

Philips Lumea - jak używać?

Depilatory IPL do depilacji światłem są łatwe i intuicyjne w użyciu — zabieg możesz wykonać kiedy tylko chcesz. Należy jednak pamiętać, że technologia IPL nie działa w przypadku jasnych, siwych, białych i rudych włosków, ani przy bardzo ciemnej skórze. Aby zabieg był bezpieczny, musi być zachowany duży kontrast pomiędzy skórą, a włoskami, gdyż wiązka światła IPL rozbija skupiska melatoniny. Z tego powodu nie należy depilować skóry w okolicach pieprzyków i tatuaży.

Depilacja za pomocą Philips Lumea krok po kroku

  1. Pobierz bezpłatną aplikację Philips Lumea IPL na telefon. Pomoże Ci stworzyć spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała. Przypomni Ci, kiedy powinnaś wykonać kolejny zabieg na daną część ciała oraz wyświetli porady, jak osiągnąć gładką skórę na dłużej.

  2. Przed zabiegiem usuń włoski z depilowanego obszaru. Skóra musi być sucha. 

  3. Wybierz nakładkę dostosowaną do części ciała którą chcesz depilować. Aby urządzenie działało, musi szczelnie przylegać do depilowanego obszaru. W zestawie znajdziesz specjalnie wyprofilowane nakładki dedykowane do pach, ciała, bikini i twarzy

  4. Wybierz moc urządzenia. Skorzystaj z czujnika SmartSkin, który automatycznie dobierze odpowiednią moc urządzenia do odcienia skóry, aby uniknąć podrażnień. Jeżeli czujesz, że sugerowane przez urządzenie ustawienie mocy jest zbyt intensywne, w trybie manualnym możesz sama kontrolować moc błysku.

  5. Dokładnie przejedź urządzeniem po depilowanym obszarze. Nie trwa to długo — obie nogi wydepilujesz w zaledwie 8 minut, depilacja pach zajmuje 1.5 minuty

  6. Pierwsze 4 zabiegi przeprowadzaj co 2 tygodnie. A kolejne 8 zabiegów co 4 tygodnie.

Dzięki Philips Lumea, który jest wiodącym na rynku depilatorem, szybko i bezpiecznie przeprowadzisz zabieg w domu. Niewątpliwą zaletą Philips Lumea jest łatwość użytkowania. Dedykowana aplikacja sprawia, że obsługa depilatora staje się jeszcze prostsza.