Czy podejrzewałybyście, że słynne siostry Hadid mają kuzynkę, która też robi karierę w modelingu? Z pewnością znacie już młodszego brata modelek Anwara Hadid, podążającego tropem swoich sióstr. Za to ze wspomnianą wyżej Joann van den Herik mogłyście już spotkać się na Instagramie. Tak, krewna słynnego rodzeństwa jest znaną modelką body positive! 18-latka na co dzień mieszka w Holandii, opiekuje się nią agencja "UK Model Management". Ze względu na swoje krąglejsze kształty należy do dziewczyn z kategorii "plus size". I uważa, że to powód do dumy! 

Bella Hadid jest najpiękniejszą kobietą na świecie? Tak twierdzą naukowcy >>

Bella Hadid jest blondynką! Zobacz modne włosy modelki [fryzury 2019] >>

Joann ma 40,6 tys. obserwatorów na Instagramie. Pośród jej naturalnych selfies oraz zdjęć z sesji znajdziemy fotografie z rodziną Hadid. Jak widać, kuzynka modelek często widuje się z nimi i swoją ciocią Yolandą Hadid. Do spotkań dochodzi zazwyczaj w Amsterdamie. Posty, jakie publikuje dziewczyna, dotyczą samoakceptacji, mody, zdrowia, pielęgnacji urody. Modelka prowadzi również znany kanał YouTube o tej samej tematyce. Przyznaje, że kiedyś miała straszne kompleksy. 

"Cieszyłam się, kiedy nadchodziła zima, bo mogłam ukryć swoje ciało pod warstwą ubrań. Nienawidziłam lata za to, że musiałam nosić szorty, żeby nie ugotować się w upalne dni. Byłam pewna, że wszyscy patrzą na moje grube nogi i je komentują. Bardzo przejmowałam się cudzą opinią. Jak jest teraz? Noszę to, co mi sie podoba i nie dbam o opinię innych. Nie chudnąć, ani zmieniać wyglądu swojej twarzy. Uważam, że jestem lepsza naturalna i niedskonała." - pisze o sobie Joann van den Herik. 

Jak sądzicie? Ma szansę zaistnieć równie bardzo, co Gigi i Bella Hadid?

Gigi i Bella Hadid mają kuzynkę, która jest modelką body positive! - ZDJĘCIA >>

Joann van den Herik - WIDEO body positive: