Gigi Hadid to jedna z tych modelek, które umiejętnie łączą ubrania od wielkich projektantów i słynnych domów mody z bardziej przystępnymi cenowo ubraniami ze znanych marek. Jedną z ulubionych sieciówek modelki jest Mango, dlatego raz na jakiś czas udaje nam się wypatrzyć w jej szafie coś z jej kolekcji. Podobnie jest i tym razem.

"Moda vintage" - książka o kupowaniu w second handach trafiła właśnie do przedsprzedaży. To must have czytelniczy na jesień 2021>>

Najnowsza stylizacja Hadid składa się z białych dżinsowych spodni z prostą nogawką, ciężkich kremowych butach w stylu martensów, czarnej torebki typu worek, klasycznych przeciwsłonecznych okularów "na druciku" oraz białego topu i jasnej kopertowej pikowanej kamizelki. To właśnie ten ostatni element garderoby popularna modelka kupiła w Mango. Wrapped quilted vest, którą tam wypatrzyła, wciąż możecie kupić. Kosztuje 119,99 zł i jest dostępna w dwóch rozmiarach: XS-S oraz M-L, które dzięki wiązaniu dopasowują się do sylwetki. 

Jest pikowana i zakładana, ma krótki krój, dekolt w kształcie litery V, wiązane zapięcie oraz kieszeń z patką z przodu. 

Kamizelka pochodzi z kolekcji Committed. Jak możemy przeczytać na stronie Mango: "Ubrania z etykietką Committed są produktami wykonanymi z włókien i/lub przy użyciu procesów produkcyjnych, które są zrównoważone, zmniejszając tym samym ich wpływ na środowisko. Celem Mango jest wspieranie wdrażania praktyk, które są bardziej zaangażowane w ochronę środowiska, poprzez zwiększenie ilości ekologicznych ubrań w kolekcjach marki"

Gigi Hadid w kamizelce z sieciówki Mango / mat. prasowe Mango

Model wybrany przez Gigi Hadid znajdziecie na stronie popularnej sieciówki pod hasłem "pikowana kopertowa kamizelka" albo numerem referencyjnym "17044379-NANCY-LM". 

Kolekcja Iris Apfel x H&M. Znamy szczegóły współpracy legendy mody z popularną sieciówką (i mamy pierwsze zdjęcia)>>