Pod koniec września Gigi Hadid została mamą. Modelka urodziła dziewczynkę i z tej okazji na instagramie Amerykanki pojawiło się zdjęcie z rączką noworodka. Od tego czasu modelka strzeże swojej prywatności, co więcej, także będąc w ciąży niewiele zamieszczała na swoich kanałach społecznościowych, dopiero pod koniec ciąży zaprezentowała piękną sesję zdjęciową. Od kiedy dziewczynka przyszła na świat 25-latka zamieściła jeszcze jedno stories z córką. A okazją było święto Halloween. Teraz, gdy zaczyna się powoli sezon świąteczny Hadid znów zrobiła wyjątek i opublikowała wspólną fotografię. 

Gigi Hadid pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Modelka zaprezentowała również świąteczny wystrój swojego domu

Kilka godzin temu Gigi Hadid zaktualizowała swój profil na instagramie o nowy post. Na pierwszym ujęciu zobaczymy modelkę w dresie trzymającą dziecko w nosidełku. "Zupełnie nowy rodzaj bycia zajętym i zmęczonym, ale jest najlepsza, więc dostała wcześniej dekoracje świąteczne" - napisała w opisie celebrytka. Na kolejnych fotografiach widać już choinkę, pierwsze prezenty i piękne bombki świąteczne. 

Przypomnijmy, o narodzinach dziecka Gigi Hadid poinformowała swoich fanów 24 wrześnie, kilka dni po rozwiązaniu. "Nasza dziewczynka dołączyła do nas na świecie w ten weekend i już zmieniła nasze życie" - napisała modelka. Zayn również nie czekał długo z wpisem. Muzyk opublikował podobny post, ale z troszkę innym kadrem. "Nasza dziewczynka jest już tutaj, zdrowa i piękna" - podał artysta. 

O tym, że Gigi Hadid miała urodzić plotkowało się od kilku dni, a to za sprawą wpisu ojca modelki, który zbytnio pospieszył się z gratulacjami dla młodej mamy. Post został szybko usunięty, ale fani zaczęli podejrzewać, że Amerykanka znów coś przed nimi ukrywa. Przyszli rodzice do końca niczego nie komentowali.