Gigi Hadid w pomarańczowych adidas Gazelle pokazuje, że liczy się nie tylko modny model

Gigi Hadid zaprezentowała się w casualowej stylizacji, która po raz kolejny zachwyca dbałością o detal i dobrym wyczuciem estetyki. Tym razem urozmaiciła ją o akcenty w wyrazistym kolorze. Pierwsze skrzypce grają oczywiście buty – starsza siostra Hadid ma na sobie doskonale znany nam model adidas Gazelle, jednak w nie-tak-popularnej odsłonie, bo czerwonej. To idealny przykład na to, jak powszechny model można wystylizować w inny, zresztą bardzo wiosenny sposób. Sneakersy idealnie korespondują ze swetrem, który tego dnia miała na sobie modelka.

Casualowa stylizacja Gigi Hadid. Jest prosto, ale jakościowo

Jak można podsumowywać codzienny styl Gigi Hadid? Dla nas jest prosty, ale luksusowy. Modelka nie boi się wyrazistych kolorów, ale to, co ekstrawaganckie lubi łączyć z ponadczasową klasyką. Znając tę taktykę nie dziwi wybór dwurzędowego płaszcza. Zestawiony ze sportowymi legginsami i sneakersami tej casualowej stylizacji dodaje nonszalancji. 

kolorowe adidas GazelleGotham/Getty Images

Nie tylko płaszcz był "bardziej wyjściowym" akcentem. Schludności stylizacji dodają również akcesoria, czyli skórzane rękawiczki, mini-torebka oraz okulary przeciwsłoneczne. Kontrastem była czapka z daszkiem, pod którą modelka ukryła swoją nową fryzurę, oraz białe skarpety.

Get the look – akcesoria na wiosnę 2024

Skórzane kobaltowe sneakersy Vanda Novak

Nie tylko elektryzujący kolor, ale również oryginalny detal tworzą z tego modelu prawdziwą perełkę. 

Mała torebka to must!

Czy torebka, którą ma ze sobą Hadid to serce całego looku? Nie, ale z pewnością dużo wnosi do stylizacji. Kuferek łączy praktyczny i elegancki charakter. Chociaż w tym wypadku mamy do czynienia z klasyczną czernią, nie możemy zapominać, że torebka, zwłaszcza w wersji mini, to idealny sposób, aby wnieść do stylizacji trochę koloru. 

Czapka z daszkiem

Pozornie banalny dodatek może dużo wnieść do stylizacji, więc z czapki z daszkiem również nie rezygnujemy. Zwłaszcza, że na wiosnę i nadchodzące (mamy nadzieję) słoneczne dni, jest wręcz niezbędna. To – również, jak w przypadku torebki – może być furtką do wprowadzenia do stylizacji więcej odważnego koloru.