Fryzury na święta 2015 - koki księżniczki

Fryzury na święta 2015, Badgley Mischka, Prada, Dolce & Gabbana, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl


Dolce & Gabbana od kilku sezonów uwodzi nas bogato zdobionymi fryzurami w bizantyjskim stylu. Upięcia ze złotymi spinkami i perłowymi opaskami na co dzień raczej się nie sprawdzą. Jeśli jednak kochasz przepych i królewskie stylizacje, to okres świąt będzie idealnym pretekstem do "ściągnięcia" looku z wybiegu włoskiego duetu. Prada lansuje z kolei upięcia w stylu retro: wysokie i ozdobione wsuwką z florystycznym motywem. Marzysz o koku à la Maria Antonina?! Zainspiruj się modelkami z pokazu Badgley Mischka.

Fryzury na święta 2015 - przedziałek na bok!

Fryzury na święta 2015, Balmain, Acne, Blumarine, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl


Takie rozwiązanie wyszczupla optycznie twarz i sprawia, że nawet swobodnie rozpuszczone włosy wyglądają stylowo. Fryzury z przedziałkiem na boku nie muszą ograniczać się do prostego koka (Acne). Asymetryczny przedziałek świetnie wygląda na osobach, które na głowie mają boba albo loba (Max Mara). Masz grzywkę? Świetnie! W święta zepnij ją z boku wsuwką a włosy zwiąż w kucyk jak na pokazie Aganovich.

Fryzury na święta 2015 - modny kucyk

Fryzury na święta 2015, Bora Aksu, Carolina Herrera, Michael Kors, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl


Wydaje się banalnie prosty i kojarzy raczej z treningiem niż ze świątecznym stołem. Kucyk, bo o nim mowa, jeszcze nigdy nie był tak stylowy jak w sezonie jesień-zima 2015/2016. Na pokazie Carolina Herrera błyszczał ozdobiony metaliczną wstążką, a u Bora Aksu został spięty złotą wsuwką.

Fryzury na święta - schowaj włosy!

Fryzury na święta 2015, Adeam, Edun, Nina Ricci, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl


Masz długie włosy i brak pomysłu na świąteczną fryzurę? Weź przykład z najlepszych i schowaj je pod kołnierz albo golf. Takie "stylizacje na głowie" lansował między innymi dom mody Nina Ricci i Edun. Więcej o tym trendzie przeczytasz tutaj>>

Fryzury na święta 2015- GALERIA>>