Fryzury z długich włosów: schowaj je!

Zdarzyło Ci się kiedyś, zakładając golf albo wiążąc szalik, schować pod nie włosy? Jeśli tak, to wiesz, że zyskują one wtedy optycznie objętości, a Twój look automatycznie się zmienia - nagle wyglądasz, jakbyś zdecydowała się na drastyczne nowe cięcie. Włosy do ramion bez wizyty u fryzjera? Właśnie taki efekt możesz uzyskać (specjalnie albo przez przypadek), wkładając swoje loki albo proste pasma pod ubranie.

Modna fryzura z długich włosów jeszcze nigdy nie była tak prosta! Projektanci w sezonie jesień-zima 2015/2016 skupili się przede wszystkim na naturalnym efekcie, dlatego na liście najgorętszych looków znalazło się właśnie to rozwiązanie. Jeśli chcesz utrzymać taki efekt, pamiętaj, że najpierw musisz zwiększyć objętość włosów. Nie wiesz jak to zrobić? Na rynku pojawiły się produkty, które potrafią pogrubić włosy podczas modelowania (więcej na ten temat pisałyśmy tutaj).

Jeśli Twoje włosy będą już wystarczająco uniesione, możesz je związać delikatnie gumką przy końcówkach jak na pokazie Delpozo z zeszłego sezonu. Później spryskać sprejem nabłyszczającym i włożyć pod golf, szalik albo płaszcz

Delpozo wiosna-lato 2015, fot. Imaxtree

Fryzury z długich włosów: schowaj je! - GALERIA>>