FKA twigs, czyli Tahliah Debrett Barnett, to brytyjska wokalistka, tekściarka i producentka o hiszpańsko-jamajskich korzeniach. Jej debiutancki album studyjny zatytułowany "LP1" zrobił sporo zamieszania na europejskiej kobiecej scenie R&B. Wcześniej FKA kojarzyłyśmy tylko z twarzy i to jako tancerkę w teledyskach dziewczyn, często mniej zdolnych wokalnie od samej Tahliah.

FKA trafiła jednak w ręce dobrych londyńskich producentów i wydała singiel "I'm your doll", który szybko poszedł w radiowy eter.  Nie ma czego ukrywać - w karierze na pewno nie przeszkodziła jej też oryginalna, egzotyczna uroda. FKA pojawiała się na przestrzeni ostatnich lat w kampaniach marek takich jak Nike i Calvin Klein Jeans , a w lipcu 2016 roku zrobiła też swoją pierwszą okładkę amerykańskiego ELLE. Rok wcześniej pojawiła się w Polsce - była wschodzącą gwiazdą na festiwalu Orange (polska publiczność po raz pierwszy widziała artystkę na scenie warszawskiego klubu Basen).

Alter Art ogłosił też dziś kilka innych gwiazd, które dołączają do line up'u Open'era 2020. A są wśród nich między innymi: Michael Kiwanuka, Schafter, Foals, Martin Garrix, i big thief.