"Chilling Adventures of Sabrina" okazał się hitem na Netflix i widzowie czekają niecierpliwie na 4. sezon o młodej czarownicy. Podobno premiera ma być jeszcze w tym roku, ale to niejedyny news dotyczący tej produkcji. Okazuje się, że serial oparty na serii komiksów Archie Comics nie doczeka się kolejnych serii. Nadchodząca będzie się za to składać z ośmiu odcinków-mikrohorrorów. Widzowie postanowili zaprotestować.

Fani "Chilling Adventures of Sabrina" składają petycję do Netflix! Ponad 90 tys. osób chce przedłużenia serialu

"Praca nad 'Chilling Adventures of Sabrina' była niesamowitym zaszczytem od pierwszego dnia. Obsada, na czele z Kiernan jako uwielbianą przez wszystkich nastoletnią czarownicą, była absolutną radością." - napisał Roberto Aguirre-Sacasa, twórca serialu, gdy ogłoszono koniec serialu po emisji 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Fani nie mogą pogodzić się z tą decyzją, dlatego postanowili wziąć sprawy we własne ręce. Głosy sprzeciwu są brane pod uwagę przez Netflix. Dowodem na to jest np. przedłużenie licencji na serial "Przyjaciele", czy wykupienie praw do "Lucyfera" od telewizji Fox. 

"Chilling Adventures of Sabrina" to niezwykle popularny serial w serwisie streamingowym. 8 lipca 2020 roku Netflix ogłosił, że produkcja skończy się na 4. sezonie. Chcielibyśmy, aby tak się nie stało i po niesprawiedliwym wykasowaniu tytuł został wznowiony na 5. sezon. Serial jest uwielbiany przez fanów i mamy nadzieję, że dzięki tej petycji zostanie on wskrzeszony." - napisano w petycji założonej przez Dominika Barrett na platformie change.org.

W trakcie pisania tego newsa petycję podpisało już ponad 127 tys. osób na 150 tys. Czy to sprawi, że Netflix zmieni zdanie?

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>