Pamiętacie nasz konkurs ELLE x TOUS ? Mieliście zaprojektować biżuterię i napisać, dlaczego chcecie razem z nami pojechać do Barcelony i wraz z samą Rosą Oriol de Tous zwiedzić fabrykę hiszpańskiej marki. Wygrała go Kasia Szymańska. Oto jej zwycięski projekt:

Zwycięski projekt biżuterii autorstwa Kasi

Z Kasią spotkałyśmy się na lotnisku. Zapakowałyśmy się oczywiście w walizki Tous.

Pierwszy dzień to czas na zwiedzanie Barcelony - spacer po Las Ramblas, zwiedzanie katedry, budynki zaprojektowane przez Antonio Gaudíego...

I oczywiście zjedzenie słynnych hiszpańskich tapas.

Jednak najważniejszy był drugi dzień. Od razu po śniadaniu pojechałyśmy do fabryki Tous w miejscowości Manresa. To właśnie tam spotkałyśmy się z Rosą. Okazało się, że projekt Kasi tak bardzo spodobał się Madame Tous, że obiecała się go zrealizować. Rosa podkreśliła, że odzwierciedla on ważne dla marki wartości. Naszyjnik też przez swoje minimalistyczne wzornictwo idealnie pasuje też do regularnych kolekcji Tous.

Czy wiecie, że w wybranych butikach Tous na całym świecie można kupić wyjątkową biżuterię stworzoną przez samą Rosę? Projektantka i założycielka marki nadal na pytanie o swoje hobby, odpowiada, że jest nim tworzenie biżuterii. Dlatego często uczestniczy w targach kamieni szlachetnych, a później sama układa z nich biżuterię. "Wolę widzieć biżuterię od razu podczas procesu tworzenia, jestem samoukiem, nie robię szkiców" - przyznała Rosa.

Niedaleko fabryki biżuterii znajduje się fabryka toreb i akcesoriów. To właśnie tam ręcznie robione są prototypy waszych ulubionych shopperów, plecaków i kosmetyczek. Na miejscu miałyśmy też okazję obejrzeć nową kolekcję. Jesteśmy pewne, że futrzane minitorebki Tous będą hitem.

Po powrocie z Manresy, udaliśmy się do flagowego butiku Tous przy Passeig de Gràcia w Barcelonie. Tam przyjrzałyśmy się bliżej aktualnej kolekcji marki i... zrobiłyśmy zakupy. A wieczorem Tous zaprosił nas na kolację z przepięknym widokiem.

Rano śniadanie i w drogę! Barcelono, będziemy tęsknić!

P.S. Tak wykona naszyjnik projektu Kasi wykonany przez Tous. Jest piękny, prawda?