TikTok @elle.polska

@elle.polska

When in Rome! ##hm ##giambattistavalli ##rome ##fashion ##catwalk

♬ Never Be Like You (feat. Kai) - Flume

Z TikTokiem zaczęliyśmy dość nieśmiało, jeszcze w grudniu - od naszych sprawdzonych formatów, zastanawiając się nad tym, czy jako pierwszy polski magazyn znajdziemy dla siebie miejsce na tej platformie. Znaleźliśmy, i to znacznie więcej, niż oczekiwaliśmy. A właściwie tak dużo, że w przeciągu jednego miesiąca nasze filmy zostały wyświetlone ponad milion razy. Dziś mamy na koncie 2 miliony emisji i ta liczba wciąż rośnie - tak jak i cała platforma, która nie jest już zabawką dla dzieci. Konta na Tik Toku mają już wiodące domy mody, gwiazdy kina, ikony mody. A kogo my oglądamy na TikToku?

ELLE

Zobaczcie nasze ulubione profile - zarówno te które nas inspirują, jak i te, które nas bawią

Coco Rocha

@cocorochatiktok

Me and the squad entering any room ##squad ##runwaywalk ##fyp

♬ original sound - thequeerindigo

Jedna z najpopularniejszych modelek w branży - Coco Rocha, na TikToku codziennie pokazuje, że życie modelki często potrafi być zarówno komedią, jak i dramatem. "Fashion stole my smile"? Nie w tym przypadku. 

Brittany Xavier 

@brittany.xavier

instagrammable spot in Paris ##paris ##eiffeltower

♬ Devil Eyes - Hippie Sabotage

Wieczorami Brittany zasiada w pierwszych rzędach najważniejszych pokazów mody, a wcześniej na TikToku pokazuje jak nosić oversizowe marynarki, tworzyć total looki i gdzie zrobić najpiękniejsze zdjęcia w Paryżu.

Danielle Marcan

@daniellemarcan

Transformed myself into Hailey Bieber ##makeup ##fyp

♬ Yummy - Justin Bieber

Nie wszystkie beauty influencerki mają w sobie tyle dystansu, żeby odnieść sukces na TikToku. Na szczęście nie brakuje go Danielle Marcan, brytyjskiej makijażystce, która na TikToku w rytm najpopularniejszych trendów odtwarza looki gwiazd.