Dziecko Meghan Markle spędza sen z powiek dziennikarzom i fanom brytyjskiej monarchii na całym świecie. Wszyscy czekają na oficjalną informację na temat narodzin pierwszego dziecka księżnej Sussex i księcia Harry'ego. Niektórzy twierdzą, że poród odbył się już kilka dni temu. Potwierdzeniem tej plotki miałaby być wizyta królowej Elżbiety oraz księstwa Cambridge w Frogmore House, ale pałac nadal milczy na ten temat. Na dodatek, amerykański magazyn Vanity Fair ujawnił wczoraj (opierając się na swoich anonimowych źródłach), że dziecko Meghan Markle jeszcze się nie urodziło. "Chociaż jest już po terminie, wszyscy czekają aż Matka Natura zdecyduje", kiedy syn lub córka przyjdzie na świat. To może wydarzyć się w każdej chwili - skąd to wiemy? Książę Harry ma już w planach wyjazd do Holandii i to za tydzień. 

Mały Archie wygląda jak książę Harry. Podobieństwo jest uderzające - zobaczcie zdjęcia >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Dziecko Meghan Markle niedługo się urodzi! Książę Harry ma już zaplanowany wyjazd do Holandii i to za kilka dni

Czy dziecko Meghan Markle przyszło już na świat? Niestety tego nadal nie wiemy, ale pałac ujawnił, że książę Harry w dniach 7 i 8 maja będzie w Holandii w ramach promocji kolejnej edycji Invictus Games w Hadze (odbędą się w 2020 roku). To oznacza, że niemowle mogło już pojawić się w rodzinie, ale serwisy internetowe zamieszczające tylko potwierdzone informacje uważają, że do porodu jeszcze nie doszło, a przecież świeżo upieczony tata nie mógł pominąć tak ważnego wydarzenia. 

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego: kiedy się urodzi?

Od początku było wiadomo, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego urodzi się wiosną. Tak podano w pierwszym komunikacie potwierdzającym ciężę księżnej Sussex. Brytyjskie tabloidy szybko obwieściły, że księżna Sussex jest już w 12 tygodniu ciąży i ma za sobą pierwsze badania USG. Tytuły plotkarskie podawały informację np. powołując się na biżuterię księżnej Sussex. Podczas zeszłorocznych zawodów Invictus Games w Sydney arystokratka miała na sobie pierścionek, a dokładnie trzy noszone na jednym palcu. Niebieski szafir oznacza wrzesień, czyli miesiąc urodzin Harry'ego. Zielony perydot to symbol sierpnia - wtedy urodziny obchodzi Meghan. Ostatni, czyli przezroczysty diament miał wskazywać miesiąc kwiecień... 

W połowie stycznia tego roku, podczas jednego ze spotkań Meghan zapytana o datę porodu, przyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży, więc dziecko urodzi się w kwietniu (czyli plotka z pierścionkami jednak miała sens!). Większość dziennikarzy obstawiała, że chodzi o drugą połowę miesiąca (już wiemy że to się nie potwierdzi), albo o początek maja. Co ciekawe, najmłodsze dziecko Williama i Kate, książę Louis urodził się 23 kwietnia, za to księżniczka Charlotte obchodzi urodziny 2 maja. Na dodatek, jako pierwsza, informację o narodzinach nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej otrzyma królowa Elżbieta, dopiero potem reszta rodziny.