Między innymi z tego powodu firma przestawiła  produkcję z kosmetyków na środki potrzebne w czasie epidemii koronawirusa .  Uruchamiono kilka linii produkcyjnych, które mają robić setki tysięcy opakowań płynów do dezynfekcji w różnych rozmiarach. Od małych, 50-mililitrowych opakowań, przez wygodne torebki, które można trzymać w kieszeni płaszcza, po pojemniki 300-mililitrowe. Obecnie w fabryce jest  wytwarzanych ponad 100 tysięcy opakowań dziennie.
 
Te tak potrzebne dziś produkty znajdziecie w sieciach: Biedronka, Lidl, Stokrotka, Drogerie Natura, Intermarché, Leclerc Polska i wybranych sklepach partnerskich MARION. Cały czas prowadzone są też rozmowy z kolejnymi sieciami, tak by były one szeroko dostępne dla klientów.
 
W tym tygodniu firma MARION przekazała ponad 1600 sztuk żeli i chusteczek o właściwościach antybakteryjnych, a także kremów do rąk do Szpitala Morskiego PCK w Gdyni, wchodzącego w skład grupy Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. Produkty trafiły na oddział onkologii.  Z całą pewnością takie działania będą kontynuowane w kolejnych miesiącach.