Jakie plany na przyszłość ma Deva Cassel? Córka Moniki Bellucci nie może narzekać na brak propozycji. Największe domy mody są nią zainteresowane, a wyjątkowa uroda sprawia, że Deva może naprawdę wiele osiągnąć.

Chociaż dzieci sławnych rodziców nie zawsze prowadzą szczęśliwe życie (Lisa Marie Presley czy Bobbi Kristina Brown są tego dowodami), Deva Cassel może odwrócić złą passę i udowodnić, że rozpoznawalność od dzieciństwa przynosi wiele korzyści. Wszystko w rękach nastolatki, przed którą świat stoi otworem. Jak potoczą się jej losy? Czego możemy się spodziewać po córce Moniki Bellucci?

Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela

Rodzice Devy uchodzili za jedną z najgorętszych par europejskiego kina. Monica Bellucci – włoska ikona i następczyni Sophi Loren oraz jeden z najpopularniejszych francuskich aktorów, Vincent Cassel, wzbudzali sensację wszędzie, gdzie się razem pojawili.

Rozwód Moniki Bellucci i Vincenta Cassela

Monica Bellucci i Vincent Cassel, 2008 rok

Chociaż, jak mówi Vincent Cassel, Monica Bellucci pozostaje jego pierwszą wielką miłością, para się rozstała. Wydaje się jednak, że ich rozwód nie odbił się na Devie. Vincent i Monica nawet w czasie małżeństwa nie mieszkali razem – dawali sobie dużo wolności i przestrzeni. Rozwiedli się w przyjaźni, obyło się bez skandalów i publicznych kłótni, które mogłyby wywrzeć na Devie, czy też jej młodszej siostrze Leonie, negatywny wpływ.

Sławne małżeństwo, pomimo olbrzymiej popularności, dbało o to, aby zapewnić prywatność ich córkom. Chociaż zdarzało się, że dzieci towarzyszyły im na planie filmowym, niewiele wiadomo o ich prywatnym życiu – sytuacja się zmienia dopiero od niedawna. Obecnie Deva ma 18 lat i sama zaczyna być gwiazdą.

Deva Cassel, córka Moniki Bellucci – kopia matki?

Już lata temu, gdy tylko w prasie pojawiały się zdjęcia z dzieciństwa Devy Cassel, komentowano jej urodę i podobieństwo do matki. Wraz z tym, jak dziewczyna dorastała i jej rysy stawały się coraz bardziej wyraziste, niezaprzeczalne piękno Devy przyciągało jeszcze większą uwagę.

Operacje plastyczne?

Zaczęły pojawiać się pogłoski, że Deva tak bardzo przypomina matkę, że aż jest to nienaturalne. W sieci zawrzało od spekulacji, że nastolatka poddała się operacjom plastycznym, aby tylko jak najbardziej upodobnić się do sławnej mamy.

Hejterzy zwrócili uwagę na pełne usta Devy, wysokie kości policzkowe i wysokie czoło. Byli przekonani, że to wynik medycyny estetycznej. Deva z odpowiedzią nie czekała długo. Zamieściła swoje zdjęcia z dzieciństwa i zwróciła uwagę, że od zawsze jej miała takie rysy twarzy. Spekulacje o operacjach udowodniają jednak, jak zdumiewające jest podobieństwo Devy do Moniki Bellucci.

Czym zajmuje się Deva Cassel, córka Moniki Bellucci?

Już w 2019 roku, gdy Deva miała zaledwie 15 lat, zaczęła rozwijać swoją karierę jako modelka. Nastolatka, wykorzystując zdumiewającą urodę, postanowiła pójść w ślady matki. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy znajdowała się na Wybrzeżu Amalfi – właśnie tam brała udział w pierwszej kampanii. Deva promowała perfumy Dolce&Gabbana – stała się twarzą zapachu Shine. Kontynuowała współpracę z marką i w okolicach jeziora Como nagrała promocję kolejnych perfum spod szyldu D&G. To jednak nie są jej jedyne współprace.

Deva Cassel może się poszczycić także licznymi pokazami czy sesjami. Córka Moniki Bellucci miała wręcz nieograniczone możliwości i zdaje się, że doskonale je wykorzystuje. Pracowała z Pradą, Valentino – trafiła na okładki takich magazynów jak Harper Baazar, ELLE czy Vogue.

Deva Cassel i Monica Bellucci razem na okładce Vogue Italia

Włoski Vogue zaprosił na sesję zdjęciową Devę Cassel w towarzystwie sławnej matki. W numerze poświęcony młodym osobom nie mogło zabraknąć wschodzącej gwiazdy modellingu, Devy.

O tym, że to Deva jest tutaj gwiazdą, świadczą zdjęcia, które powstały podczas sesji. Monica Bellucci specjalnie odsunęła się nieco w cień i pozwoliła, aby to córka znalazła się w centrum uwagi.

Sesja w Vogue ma wyjątkowe znaczenie dla Devy i Moniki także ze względu na to, że rzadko pozują razem. Ostatnia wspólna sesja miała miejsce… gdy Deva była jeszcze w brzuchu. Ciążowa sesja Moniki Bellucci była niemal tak szeroko komentowana jak zdjęcie po latach z dorosłą córką.

Zainteresowanie wzbudził też wywiad, którego razem udzieliły. Mówiły wiele o swojej relacji, a ze słów Moniki wielokrotnie można było wyczytać ogromną miłość i podziw, jakimi obdarza córkę. Chwaliła ją za odwagę i determinację.

Deva Cassel, córka Moniki Bellucci – jak chroni swoją prywatność?

Gdy matka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych włoskich modelek i aktorek, a ojciec od lat podbija serca francuskiej publiczności, pozostanie anonimową jest właściwie niemożliwe. Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, od zawsze była rozpoznawalna.

Jednak, co warto podkreślić, jej rodzice zrobili wiele, aby Deva nie dorastała w blasku fleszy. Deva do dziś pozostaje wycofana. Wiele jej rówieśniczek wykorzystałoby sławę na social mediach i stałyby się influencerkami. Natomiast na Instagramie Devy (chociaż obserwuje go aż 700k osób) nie znajdziemy wiele. Nastolatka publikuje wyłącznie zdjęcia z kampanii i profesjonalnych sesji, w których brała udział.

Raczej nie udostępnia prywatnych zdjęć – jedno z nielicznych, na których jest z chłopakiem – także nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Nie wiadomo, kim jest wybranek Devy. Portale podejrzewają, że to Luca Salandra, jednak informacje nie są w żaden sposób potwierdzone. Deva Cassel stroni od skandali, nie wywołuje sensacji, ani nie dzieli się detalami z życia miłosnego.

Deva Cassel – córka Moniki Bellucci zostanie piosenkarką?

Wśród nielicznych momentów, kiedy Deva udostępniała w swoich social mediach content niezwiązany z modellingiem znalazły się filmiki, gdy śpiewa i gra na gitarze. Utworami w rytmie Bossa Nova oczarowała nie tylko fanów. Nie ma wątpliwości – Deva Cassel ma świetny głos.

Pojawiły się przewidywania, że Deva Cassel nie poprzestanie na modellingu i będzie rozwijać także muzyczną karierę. Na ten moment, nic nie wiadomo – możliwe, że Deva Cassel pójdzie w ślady matki i postawi także na aktorstwo?

Na razie dla jej rodziców najważniejsza jest edukacja córki. Chociaż Deva wcześnie weszła do showbiznesu, Vincent Cassel i Monica Bellucci zadbali o to, aby jej kariera nie odbiła się kosztem wykształcenia. Matka dziewczyny wprost wskazuje, że to edukacja jest istotniejsza od pokazów czy sesji zdjęciowych. Można więc podejrzewać, że Deva podejmie studia – nie wiadomo jednak, na jaki kierunek się zdecyduje, ani jaki uniwersytet wybierze. Ma spore możliwości – ze względu na to, że całe dzieciństwo podróżowałam pomiędzy najróżniejszymi posiadłościami rodziców, obecnie zna aż 5 języków. Jak więc potoczy się kariera wschodzącej gwiazdy? Nie ma wątpliwości, że Deva Cassel nieraz nas zaskoczy.