Duet Daft Punk zdobył popularność pod koniec lat 90. dzięki swoim nowatorskim brzmieniom. To oni są autorami takich hitów, jak "Around The World", "One More Time" czy "Harder, Better, Faster, Stronger".

Po ośmiu latach przerwy Daft Punk powraca z nową płytą! Na "Random Access Memories" usłyszymy m. in. Pharrella Williamsa, Nile'a Rodgersa, Juliana Casablancasa z The Strokes i Pandę Bear z Animal Collective. Panowie Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter nawiązali także współpracę z marką Saint Laurent Paris. Daft Punk był odpowiedzialny za oprawę muzyczną na pokazie wiosna-lato 2013 francuskiej marki, potem Hedi Slimane sfotografował członków zespołu w ramach specjalnego projektu muzycznego. Z tej okazji Dyrektor Kreatywny zaprojektował marynarki o nazwie "le smoking", w których Daft Punk pozuje teraz w każdej sesji.

Francuzi pojawili się właśnie w najnowszych numerach Dazed & Confused i CR Fashion Book. W tym pierwszym, na temat nowej płyty przepytuje ich Sky Ferreira, która również należy do grupy ulubieńców projektanta Saint Laurent. W magazynie należącym do Carine Roitfeld, członkowie Daft Punk ponownie stanęli przed obiektywem Hediego Slimane'a razem z włoskim producentem i wokalistą Giorgio Moroderem

Daft Punk w Dazed & Confused i CR Fashion Book >>

 

Więcej:

Daft Punk dla Saint Laurent Paris >>

Zobacz teledysk Daft Punk do utworu "Get Lucky" >>