Na fali kolejnego już powrotu Daft Punk, Carine Roifeld zaprosiła Francuzów do udziału w dwóch sesjach zdjęciowych. Pierwsza ukazała się przy okazji wywiadu, który przeprowadziła z duetem Sky Ferreira do majowego numeru, w drugiej - muzykom towarzyszy Milla Jovovich.

Hitowy album "Random Access Memories", nagrany po ośmioletniej przerwie, jest dopiero czwartym LP w dorobku duetu (nie licząc soundtracku do filmu "Tron: Dziedzictwo"). Panowie Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter nie śpieszą się z nagrywaniem płyt, bo są zaangażowani w multum zewnętrznych projektów muzycznych i filmowych. Do świata mody wkroczyli jednak dopiero niedawno, na zaproszenie Hediego Slimane'a. Zadbali o udźwiękowienie pokazu Saint Laurent Paris SS13, a później wzięli udział w sesji zdjęciowej do "Music Project". Od tego czasu dumnie obnoszą się z cekinowymi marynarkami, zaprojektowanymi specjalnie dla nich. Pełny mundurek Daft Punk 2013 pojawił się także na zdjęciach dla CR Fashion Book. Duet konsekwentnie używa masek przy publicznych wystąpieniach, choć twarze muzyków są znane publiczności. Bangalter bywa fotografowany "w cywilu", w towarzystwie swojej żony, zmysłowej francuskiej aktorki Élodie Bouchez.

W nowej sesji dla CR Fashion Book pt. "Digital Love" projekty Hediego Slimane nosi także Milla Jovovich. Podobnie jak Daft Punk modelka pochodzi z Europy, a żyje w zawieszeniu między dwoma kontynentami. Wszyscy są mniej więcej w jednym wieku, a ich znakiem rozpoznawczym jest interdyscyplinarność. Choć Daft Punk odniósł nieporównywalnie większy sukces na tym polu, Milla Jovovich, poza aktorstwem i modelingiem, zajmuje się również muzyką. Podobnie jak Homem-Christo i Bangalter, Milla zaczęła komponować jako nastolatka, współpracowała z muzykami różnych gatunków i pracowała nad ścieżkami dźwiękowymi do filmów. Wygląda na to, że na planie wszyscy troje doskonale się zgrali bo czułość i napięcie erotyczne na zdjęciach Mathieu Césara są przekonujące i namacalne.

Milla Jovovich i Daft Punk we wspólnej sesji dla CR Fashion Book >>>