Rekomendacja ze strony zadowolonych klientów to najlepsza forma reklamy na jaką może liczyć firma. Created with Love może pochwalić się opiniami wielu usatysfakcjonowanych osób, które przełożyły się na rynkowy sukces cateringu stworzonego przez małżeństwo pasjonatów.

Gdy pasja przeradza się w pracę

Kami i Darek poznali się na siłowni. Ona - miłośniczka gotowania, on - trener personalny. Pomysł na catering zrodził się chwilę później pod wypływem jednej z podopiecznych Darka, która cierpiąc na Hashimoto nie mogła znaleźć odpowiedniej oferty żywieniowej uwzględniającej jej ścisłą dietę. Zwróciła się z tym problemem do trenera, a on… naturalnie do swojej żony. Zaczęli układać jadłospis i gotować. Tak powstał Created with Love, catering cieszący się doskonałą opinią, która w ekspresowym tempie pomogła im się przenieść z domowej kuchni do profesjonalnej przestrzeni i zatrudnić pracowników. Firma się rozrastała, ale jedno pozostało bez zmian - jakość posiłków i indywidualne podejście do klientów.

Catering szyty na miarę

Założeniem Kami i Darka był catering, który wartości odżywcze dostosuje indywidualnie do osoby, a kaloryczność będzie efektem ubocznym. Gotują smacznie, zdrowo i z dobrych produktów. Zamawiając u nich posiłki nie znajdziemy szablonu ponieważ klientów traktują indywidualnie. Firma działa także w oparciu o limit klientów i powyżej, którego nie przyjmuje nowych zamówień. To gwarantuje zachowanie jakości na założonym poziomie i daje możliwość poświęcenia czasu każdej osobie. Oczywiście, jak przyznaje Kami, gotowanie dla obcych osób nie jest łatwe. Dlatego nim zacznie dla kogoś gotować uzyskuje o tej osobie sporą dawkę informacji poprzez formularz zamówienia. Istnieje także możliwość dni testowych by upewnić się finalnie czy ten rodzaj jedzenia nam pasuje. Zdaniem twórców marki jedzenie nie może męczyć, ono ma dawać radość i przyjemność. Dla firmy klienci są bowiem prawdziwymi osobami z realnymi problemami żywieniowymi, które poprzez zamówiony catering starają się rozwiązać. Dlatego jeśli zainteresowało was Created with Love zajmijcie miejsce w kolejce już dziś.

Czym różni się catering dietetyczny od restauracji?

Aktualnie zamawiając posiłki do domu by ograniczyć przebywanie w dużych skupiskach mamy dwie opcje. Catering lub restauracja. Co zatem wybrać? Posiłki w cateringu dietetycznym są zupełnie inne niż w restauracji. Tu nacisk kładziemy na zdrowie i bilans mikro oraz makroskładników, a nie tylko na smak. Kami zwraca wyjątkową uwagę na składniki odżywcze, kalorie, a jednocześnie redukuje ilość tłuszczu, który jest nośnikiem smaku. Takie gotowanie jest bardzo wymagające. Dlatego najważniejszy jest w nim wybór najlepszych jakościowo produktów oraz gotowanie sezonowe.

Więcej na https://createdwithlove.pl/