Ona – miłośniczka gotowania i dietetyczka dzierżąca tytuł Szef Kuchni Roku, on – trener personalny z ogromnym doświadczeniem. Spotkanie tych dwóch wyjątkowych charakterów prywatnie zaowocowało małżeństwem, a zawodowo stworzeniem cateringu wyróżniającego się indywidualnym podejściem do klienta, skutecznością i doskonałym smakiem! Created with Love możecie teraz zamówić we Wrocławiu, Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Częstochowie, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Kielcach oraz na terenie całego województwa mazowieckiego.

Poczta pantoflowa o... ogólnopolskim zasięgu!

Rekomendacje zadowolonych klientów to podobno najlepsza forma reklamy. W przypadku Created with Love nie tylko sprawiły, że Kami i Darek nigdy nie musieli swoich usług ogłaszać ale dodatkowo zawsze czekała do nich kolejka chętnych online. Czemu? Ponieważ od samego początku ich firma działała w oparciu o ściśle określony limit klientów. Po jego osiągnięciu nie przyjmowała już nowych zamówień. Dzięki temu była w stanie zaoferować unikalne, spersonalizowane rozwiązania przy zachowaniu najwyższej jakości i poświęceniu odpowiedniej ilości czasu każdej osobie. Jakości, o której mówiono na mieście, i na którą warto jest czekać. Dodatkowym założeniem Kami i Darka był catering, w którym nie zamawiasz posiłku spośród gotowych rozwiązań. To catering dietetyczny, w którym wartości odżywcze dostosowano indywidualnie do potrzeb danej osoby, a kaloryczności jest jedynie efektem ubocznym.

Spersonalizowany catering

Męczą cię alergie pokarmowe? Nie możesz lub nie lubisz jeść konkretnych produktów? A może cierpisz na choroby ograniczające jadłospis jak np. Hashimoto? W CwL to nie problem. Nim twoje zamówienie na catering zostanie uruchomione wybierasz rodzaj interesującej cię diety, a także wypełniasz drobiazgowy formularz, który pozwoli poznać twoje potrzeby, preferencje, problemy zdrowotne i ewentualne ograniczenia. Dodatkowo istnieje także możliwość skorzystania z dni testowych by upewnić się, czy ta forma jedzenia ci pasuje. Wszystko po to by credo wyjątkowego duetu twórców CwL stało się także twoim – "jedzenie nie może męczyć, ono ma sprawiać przyjemność nawet jeśli nasz organizm stawia nam jakieś ograniczenia". Odpowiedni rozkład mikro i makro składników – białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów – to klucz do twojego sukcesu w odżywianiu. Dlatego Kami jako dietetyczka, kładzie nacisk na składniki odżywcze, kalorie, oraz redukcję ilości tłuszczu w twoich daniach.

Najwyższa jakość w każdym kęsie

Istotnym składnikiem sukcesu CwL od zawsze była jakość. Tutaj wkracza Darek, który osobiście dokonuje wyboru i testu wszystkich produktów, jakie zostaną wykorzystane w twoich daniach. Zamawiając catering w Created with Love masz pewność, że mięso pochodzi wyłącznie z ekologicznych hodowli, jajka tylko od kur z wolnego wybiegu, a warzywa zawsze od certyfikowanych rolników. Tak rozumiana jakość posiłków to zupełnie nowy standard wśród diet pudełkowych i wyraz szacunku do własnego ciała, które dzięki najlepszemu jedzeniu odwdzięczy ci się doskonałą kondycją i lepszą odpornością.

Zamówienie złożysz na www.createdwithlove.pl