Przygotujcie chusteczki na otarcie łez, bo to co napisał Sprouse na swoim instagramie kilka godzin temu sprawi, że poleją się łzy. Jeszcze pod koniec maja fani zastanawiali się czy Cole i Lili są nadal razem czy jeszcze nie. Plotkowano nawet, że aktor spotyka się z Kaią Gerber, ale Amerykanin zaprzeczył wszystkiemu. Plotkom nie było końca, a to z powodu faktu, że Cole Sprouse i Lili Reinhart nie spędzają razem kwarantanny. Dziś już wiemy, że para zdecydowała się zerwać i to jeszcze przed nastaniem kwarantanny.

Cole Sprouse potwierdził, że rozstał się z Lili Reinhart kilka miesięcy temu! Jego post na instagramie wzruszy każdego

Już kilka miesięcy temu Page Six podał, że Cole Sprouse i Lili Reinhart postanowili rozstać się przed nastaniem kwarantanny. Ich rzecznicy nie skomentowali tych doniesień. Teraz sprawę ujawnili sami aktorzy. Pierwsza zabrała głos Reinhart, która w wywiadzie dla Refinery29 wspomniała o rozpadzie związku ze Sprouse'm. Przyznała wtedy: "Ostatnie kilka miesięcy to prawdopodobnie najbardziej emocjonalne miesiące całego mojego życia i mój terapeuta powiedział, że moje ciało przechodzi przez głód miłości. 'Przyzwyczaiłaś się do tych chemicznych reakcji, jakie zachodziły między tobą, a osobą, z którą byłaś'.

Informację potwierdził też serialowy Jughead. Cole Sprouse napisał na swoim instagramie: "Lili i ja zrobiliśmy sobie przerwę w styczniu tego roku, a potem rozstaliśmy się na stałe w marcu. To było niesamowite doświadczenie. Zawsze będę szczęśliwy i wdzięczny, że miałem szansę tak się zakochać. Życzę jej samego szczęścia mi miłości na dalszej drodze. To wszystko, co chcę o tym powiedzieć - wszystko inne, co słyszycie, nie ma znaczenia." Potem Cole zawarł informację o nowym filmie Reinhart, który wychodzi już niedługo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cole Sprouse (@colesprouse) Sie 19, 2020 o 12:01 PDT

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto plotkować w 2017 roku, gdy przyuważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach festiwalu Comic-Con w San Diego. Para przez wiele miesięcy nie skomentowała tych doniesień, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Przez wiele miesięcy Lili pojawiała się na zdjęciach autorstwa Cole'a, a Sprouse nie ukrywał, że Amerykanka jest jego muzą. Jednak od dawna Sprouse nic nie publikował z młodszą o cztery lata Reinhart.

Podczas ubiegłorocznej edycji Comic-Con w San Diego do mediów trafiła wieść, że Lili Reinhart i Cole Sprouse zerwali ze sobą. Do rozstania miało dojść na początku zeszłych wakacji. "Smaczku" dodawał fakt, że cała burza rozpętała się w momencie, gdy ekipa "Riverdale" promowała kolejny sezon serialu. Sugerowano, że Cole i Lili mają zbyt różne charaktery i oczekują od życia zupełnie czegoś innego. Na dodatek, do sieci trafiła nowa okładka W Magazine, na której pozowali... Cole Sprouse i Lili Reinhart! Przy okazji aktorzy, w swoich postach na instagramie, dali do zrozumienia, że wcale nie doszło do zerwania, choć w artykule okładkowym napisano, że jednak doszło do rozpadu relacji. Zarówno fani, jak i dziennikarze nie wiedzieli jak traktować te wszystkie rewelacje. W rozmowie z magazynem Variety, Cole Sprouse odrzekł: "Uważam, że trzeba się z tego trochę wyśmiewać. To coś, na co się piszesz (będąc gwiazdą, przyp. red.), ale tak długo jak podchodzisz do tego lekko, to jest to po prostu zabawne. Za to Reinhart w wywiadzie dla W ujawniła: "doceniam prywatność, którą mamy. Nikt nie wie ile jesteśmy razem i nikt nie będzie tego wiedział, dopóki sami tego nie powiemy. Nikt nie wie jak zakochaliśmy się w sobie, oprócz naszych najbliższych przyjaciół i nas samych. To coś specjalnego".